Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
52,63%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,19%
Igor Ryban NEKA
18,42%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,88%
Juraj Pavlovič KSS
0,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
64 hlasov
2
Juraj Popluhár, SMER - SD
27 hlasov
3
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
4
Patrik Groma, NEKA
26 hlasov
5
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
6
Monika Kavecká, NEKA
23 hlasov
7
Štefan Zelník, SNS
20 hlasov
8
Róbert Kašša, NEKA
20 hlasov
9
Igor Choma, SMER - SD
18 hlasov
10
Milan Mrázik, 99%
17 hlasov
11
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
12
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
13
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
14
Robert Ficek, SMER - SD
14 hlasov
15
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
16
Michal Smolka, SNS
13 hlasov
17
Peter Ničík, OKS, NOVA
13 hlasov
18
Marian Hurík, OKS, NOVA
12 hlasov
19
Jozef Machyna, SMER - SD
12 hlasov
20
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
21
Rudolf Michalec, SMER - SD
12 hlasov
22
Mariana Bohačiaková, SNS
12 hlasov
23
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
24
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
11 hlasov
25
Branislav Bačík, SMER - SD
11 hlasov
26
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
11 hlasov
27
Igor Liška, SMER - SD
11 hlasov
28
Jozef Papán, SMER - SD
10 hlasov
29
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
10 hlasov
30
Jozef Štrba, SMER - SD
10 hlasov
31
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
32
Ján Ďuriš, NEKA
9 hlasov
33
Martin Hanuliak, NEKA
9 hlasov
34
Dušan Štadáni, NEKA
8 hlasov
35
Martin Babčan, NEKA
8 hlasov
36
Jozef Juriš, NEKA
8 hlasov
37
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
38
Vladimír Sadloň, SNS
8 hlasov
39
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
40
Anton Trnovec, SMER - SD
8 hlasov
41
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
42
Peter Vajda, NEKA
7 hlasov
43
Pavol Čorba, SMER - SD
7 hlasov
44
Daniel Klačko, SNS
6 hlasov
45
Juraj Hamaj, NEKA
6 hlasov
46
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
6 hlasov
47
Juraj Petráš, OKS, NOVA
6 hlasov
48
Milan Turčan, NEKA
6 hlasov
49
Roman Repa, NEKA
6 hlasov
50
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
5 hlasov
51
Marek Heinrich, NEKA
5 hlasov
52
Peter Mesároš, EDS
5 hlasov
53
Emil Rafaj, SNS
5 hlasov
54
Viliam Turský, SNS
4 hlasov
55
Štefan Svetko, NEKA
4 hlasov
56
Martin Seč, NEKA
4 hlasov
57
Vladimír Droppa, KSS
4 hlasov
58
Jaroslav Pecho, SNS
4 hlasov
59
Ľubomír Ryant, SNS
3 hlasov
60
Dana Veveričíková, SNS
3 hlasov
61
Vladislava Uhliariková, NP
3 hlasov
62
Peter Hroško, PD
3 hlasov
63
Anton Štefko, SNS
3 hlasov
64
František Štefánik, KSS
3 hlasov
65
Marian Orieščik, KSS
3 hlasov
66
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
3 hlasov
67
Boris Schubert, NEKA
3 hlasov
68
Pavol Škorík, SĽS
2 hlasov
69
Peter Tarábek, SNS
2 hlasov
70
Ivan Koterba, 99%
2 hlasov
71
Jaroslav Pechočiak, KSS
1 hlasov
72
Peter Miškus, EDS
1 hlasov
73
Mária Sluková, MS
74
Štefan Muchy, KSS

Volebná účasť

42,06
%
2017 1. kolo
20,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,06%
2013 1. kolo 20,03%