Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
41,04%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35,07%
Štefan Straka KSS
5,22%
Anton Korba NEKA
5,22%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,22%
Dorota Bujňáková NP
3,73%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,73%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,75%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
47 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
44 hlasov
3
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
4
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31 hlasov
5
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
6
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
7
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
8
Jozef Janiga, SMER - SD
22 hlasov
9
Michal Sýkora, SMER - SD
21 hlasov
10
Arne Kroták, NOVA
21 hlasov
11
Rudolf Abrahám, SMER - SD
21 hlasov
12
Milan Antaš, SOĽ
20 hlasov
13
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
14
Jana Dudová, NOVA
18 hlasov
15
Danka Vančišinová, SMER - SD
17 hlasov
16
Vladimír Ondruš, SMER - SD
16 hlasov
17
Peter Dujava, NEKA
16 hlasov
18
Peter Brenišin, SMER - SD
15 hlasov
19
Mária Trembáčová, NEKA
15 hlasov
20
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
14 hlasov
21
Ján Dravecký, NOVA
14 hlasov
22
Peter Hritz, SMER - SD
14 hlasov
23
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
14 hlasov
24
Slavomír Božoň, SaS
13 hlasov
25
Anna Ondrušeková, NEKA
12 hlasov
26
Slavomír Kopáč, NEKA
11 hlasov
27
František Bednár, SĽS
11 hlasov
28
Branislav Švec, NOVA
9 hlasov
29
Jozef Teplický, SNS
8 hlasov
30
Mária Ilenčíková, NEKA
7 hlasov
31
Mário Kovalčík, NEKA
7 hlasov
32
Veronika Brijová, SNS
6 hlasov
33
Richard Koky, NEKA
6 hlasov
34
Peter Roth, OKS
6 hlasov
35
Ladislav Moravčík, NEKA
6 hlasov
36
Peter Jakubčák, KSS
5 hlasov
37
Milan Marečák, SMS
5 hlasov
38
Elena Bačkorová, SĽS
5 hlasov
39
Iveta Martonová, 99%, PaS
4 hlasov
40
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasov
41
Ladislav Trembáč, SMS
3 hlasov
42
Ľubomír Kroščen, SĽS
3 hlasov
43
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
44
Milan Korenko, SĽS
2 hlasov
45
Marek Jackanič, ÚSVIT
2 hlasov
46
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
47
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
48
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
49
Daniel Abaffy, SĽS
1 hlasov
50
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
51
Rastislav Wolf, SĽS
52
Kamil Horváth, SRK

Volebná účasť

22,73
%
2017 1. kolo
10,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,73%
2013 1. kolo 10,01%