Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
36,98%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
20,83%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,63%
Milan Belica NEKA
10,94%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,29%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,13%
Martin Kusenda NEKA
2,60%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,04%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,04%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,52%
Peter Pukan REPUBLIKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
71 hlasov
2
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
53 hlasov
4
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
51 hlasov
5
Ján Krtík, NEKA
47 hlasov
6
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
39 hlasov
7
Tibor Moravský, NEKA
38 hlasov
8
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
9
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
34 hlasov
10
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
34 hlasov
11
Marek Földesi, NEKA
32 hlasov
12
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
13
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
14
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
15
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
23 hlasov
16
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
17
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
18
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
19
Branislav Štefanický, NEKA
21 hlasov
20
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
21
Mária Kuriačková, NEKA
19 hlasov
22
Roman Salinka, NEKA
19 hlasov
23
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
18 hlasov
24
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
18 hlasov
25
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
26
Tomáš Krištof, NEKA
15 hlasov
27
Ján Janáč, NEKA
14 hlasov
28
Peter Benček, NEKA
14 hlasov
29
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
14 hlasov
30
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
31
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
32
Peter Drábik, NEKA
10 hlasov
33
Mária Farkašová, NEKA
10 hlasov
34
Roland Bogár, NEKA
9 hlasov
35
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
36
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
8 hlasov
37
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
38
Tomáš Ižold, NEKA
8 hlasov
39
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
8 hlasov
40
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
41
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
43
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
7 hlasov
44
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
45
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
47
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
48
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
6 hlasov
49
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
50
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
6 hlasov
51
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
52
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
53
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
54
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
55
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
5 hlasov
56
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
57
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
58
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
5 hlasov
59
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
4 hlasov
60
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
61
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
62
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
4 hlasov
63
Dana Ďurišová, NK/NEKA
4 hlasov
64
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
65
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
66
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
3 hlasov
67
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
68
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
69
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
70
Peter Marko, NK/NEKA
2 hlasov
71
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Jozef Kubovič, NEKA
1 hlasov
73
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Ján Proksa, NK/NEKA
1 hlasov
75
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
76
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov

Volebná účasť

44,48 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,48 %
04.11. 2017 1. kolo 15,32 %
23.11. 2013 2. kolo 5,29 %
09.11. 2013 1. kolo 10,17 %