vyberte rok
Honceokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51.43%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30.00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5.71%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.71%
Jarmila Tkáčová SNS
4.29%
Róbert Bačinský NEKA
1.43%
Vladislav Stanko NEKA
1.43%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,56
%
2017 1. kolo
5,16
%
2013 2. kolo
12,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,56%
2013 2. kolo 5,16%
2013 1. kolo 12,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Balázs, NEKA
20 hlasov
2
Štefan Bašták, SMER-SD
17 hlasov
3
Michal Terrai, NEKA
16 hlasov
4
Monika Repaszká, ŠKV
14 hlasov
5
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
6
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
7
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
8
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
12 hlasov
9
Dušan Pollák, ŠKV
11 hlasov
10
Ján Babič, SMER-SD
11 hlasov
11
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
12
Miloš Gallo, ŠANCA
10 hlasov
13
Attila Anna, NEKA
10 hlasov
14
Juraj Nagy, NEKA
9 hlasov
15
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Karol Horník, SMER-SD
7 hlasov
18
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
19
Monika Šeďová, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Peter Bollo, MOST - HÍD
5 hlasov
21
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
5 hlasov
22
Peter Pamula, SNS
5 hlasov
23
Viliam Hlaváč, ŠKV
4 hlasov
24
Matej Lada, ŠKV
4 hlasov
25
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Karol Kováč, OKS
3 hlasov
27
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Róbert Hanuštiak, NEKA
3 hlasov
29
Matúš Bischof, OKS
3 hlasov
30
Ivan Kuhn, OKS
2 hlasov
31
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Jozef Červeňák, RIS
1 hlasov
33
Tibor Balázs, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Jaroslav Kočiš, KSS
1 hlasov
35
Mária Bernáthová, KSS
1 hlasov
36
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
37
Ferenc Porubán, SMK-MKP
38
Helena Laliková, KSS
39
Juraj Bernár, KSS
40
Beáta Beke, SMK-MKP
41
Zoltán Várady, SMK-MKP