vyberte rok
Holišaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
28.69%
Igor Kašper NEKA
21.31%
Martin Juhaniak NEKA
16.39%
Marian Kotleba ĽSNS
16.39%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4.92%
Pavel Greksa NEKA
3.28%
Jozef Šimko NEKA
2.46%
Miroslav Gálik NAS
1.64%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.64%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.64%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.82%
Milan Urbáni SMS
0.82%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

27,32
%
2017 1. kolo
10,22
%
2013 2. kolo
12,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,32%
2013 2. kolo 10,22%
2013 1. kolo 12,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Ferencz, MOST - HÍD
92 hlasov
2
Attila Agócs, MOST - HÍD
50 hlasov
3
Péter Csúsz, SMK-MKP
46 hlasov
4
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
32 hlasov
5
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
27 hlasov
6
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
22 hlasov
7
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
8
Rudolf Slivka, SNS
15 hlasov
9
Branislav Hámorník, SMER-SD
15 hlasov
10
László Kerekes, SMK-MKP
14 hlasov
11
Štefan Kertész, MOST - HÍD
14 hlasov
12
Pavel Greksa, NEKA
13 hlasov
13
Tibor Tóth, MOST - HÍD
11 hlasov
14
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
15
Ján Mičuda, SMER-SD
11 hlasov
16
Juraj Pelč, NEKA
10 hlasov
17
Pavol Baculík, NEKA
9 hlasov
18
Jana Haláková, SMER-SD
9 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Pavol Križo, SNS
7 hlasov
21
Péter György, SMK-MKP
7 hlasov
22
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Zoltán Balog, NEKA
5 hlasov
24
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
25
István Mázik, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
26
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
27
Denisa Nincová, NEKA
3 hlasov
28
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
29
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
30
Lukáš Čavoj, NEKA
2 hlasov
31
Július Čipčala, SRK
2 hlasov
32
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
33
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
34
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
37
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
39
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
40
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
41
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Ján Svoreň, KSS