Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
83,48%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
10,43%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,61%
Milan Belica NEKA
0,87%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
0,87%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,87%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,87%
Martin Kusenda NEKA
0,00%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,00%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,00%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
96 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
89 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
87 hlasov
4
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
76 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
76 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
72 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
63 hlasov
9
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské...
21 hlasov
10
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské...
18 hlasov
11
Peter Antal, Progresívne Slovensko
14 hlasov
12
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
13 hlasov
13
István Samu, NEKA
12 hlasov
14
Jozef Jobbágy, NEKA
11 hlasov
15
Gyula Köles, NK/NEKA
10 hlasov
16
Zsolt Feszty, NEKA
10 hlasov
17
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
8 hlasov
18
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
19
Roman Németh, SMER - SD, SNS
8 hlasov
20
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
21
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
22
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
23
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
6 hlasov
24
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
6 hlasov
25
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
5 hlasov
26
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
27
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
28
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
5 hlasov
29
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasy
30
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasy
31
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
32
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasy
33
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
34
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasy
35
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasy
36
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
3 hlasy
37
Péter Korpás, NEKA
3 hlasy
38
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasy
39
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasy
40
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
2 hlasy

Volebná účasť

44,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,23 %
04.11. 2017 1. kolo 15,89 %
23.11. 2013 2. kolo 14,17 %
09.11. 2013 1. kolo 18,29 %