Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
83,48%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
10,43%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,61%
Milan Belica NEKA
0,87%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
0,87%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,87%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,87%
Martin Kusenda NEKA
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
96 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
89 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
87 hlasov
4
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
76 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
76 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
72 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
63 hlasov
9
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
21 hlasov
10
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
18 hlasov
11
Peter Antal, Progresívne Slovensko
14 hlasov
12
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
13 hlasov
13
István Samu, NEKA
12 hlasov
14
Jozef Jobbágy, NEKA
11 hlasov
15
Zsolt Feszty, NEKA
10 hlasov
16
Gyula Köles, NK/NEKA
10 hlasov
17
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
8 hlasov
18
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
19
Roman Németh, SMER - SD, SNS
8 hlasov
20
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
21
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
6 hlasov
22
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
23
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
24
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
6 hlasov
25
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
26
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
5 hlasov
27
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
5 hlasov
28
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
29
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
30
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
31
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
32
Péter Korpás, NEKA
3 hlasov
33
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
34
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
35
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
36
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
37
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
3 hlasov
39
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
2 hlasov
40
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov

Volebná účasť

44,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,23 %
04.11. 2017 1. kolo 15,89 %
23.11. 2013 2. kolo 14,17 %
09.11. 2013 1. kolo 18,29 %