Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
74,07%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20,37%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,78%
Jozef Mihalčin SĽS
1,85%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,93%
Dorota Bujňáková NP
Štefan Straka KSS
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Molek, SMER - SD
72 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
60 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
48 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
45 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
31 hlasov
6
Lukáš Bičej, KOS
31 hlasov
7
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
8
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
9
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
10
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
11
Radovan Kapraľ, KOS
11 hlasov
12
Rastislav Košalko, KOS
10 hlasov
13
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
14
Milan Madura, ĽS-HZDS
8 hlasov
15
Dušan Haľko, SNS
7 hlasov
16
Milan Reich, KOS
6 hlasov
17
Gabriel Vilcega, NaS - ns
5 hlasov
18
Jozef Berta, SMER - SD
5 hlasov
19
Michal Džuka, SOĽ
4 hlasov
20
Štefan Straka, KSS
4 hlasov
21
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
22
Ľubomír Pidany, SĽS
4 hlasov
23
Marcela Pčolinská, NOVA
4 hlasov
24
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
25
Monika Palková, Z-SNP
3 hlasov
26
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
27
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
28
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
29
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
30
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
31
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
32
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
33
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
34
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
35
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
36
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
37
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
38
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
39
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
40
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
41
Ján Šimko, NaS - ns
1 hlasov
42
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
43
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
44
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Marek Cerula, SNS
1 hlasov
46
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
48
Jozef Tomašik, SNS
49
Helena Vancáková, 99%, PaS
50
Paulína Sopková, NaS - ns
51
Marta Baniková, 99%, PaS
52
Miroslav Hlavatý, SĽS
53
Ján Jevín, SNS
54
Ladislav Hromada, NOVA
55
Eva Lenková, NaS - ns
56
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
57
Pavol Drobný, SĽS
58
Ján Čižik, 99%, PaS
59
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
60
Dávid Capik, SNS
61
Ján Katriňák, SRK

Volebná účasť

39,77
%
2017 1. kolo
31,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,77%
2013 1. kolo 31,60%