Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37,45%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
29,08%
Milan Belica NEKA
12,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,38%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,59%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,59%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,20%
Martin Kusenda NEKA
0,40%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
118 hlasov
2
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
77 hlasov
3
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
77 hlasov
4
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
5
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
6
Ján Proksa, NK/NEKA
26 hlasov
7
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
25 hlasov
8
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
24 hlasov
9
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
21 hlasov
10
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21 hlasov
11
Peter Benček, NEKA
17 hlasov
12
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
13
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
14 hlasov
14
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
15
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
16
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
12 hlasov
17
Branislav Štefanický, NEKA
11 hlasov
18
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
19
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
10 hlasov
20
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
21
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Marek Földesi, NEKA
9 hlasov
23
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
25
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
26
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
27
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
28
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
29
Peter Drábik, NEKA
7 hlasov
30
Tomáš Krištof, NEKA
7 hlasov
31
Ján Krtík, NEKA
7 hlasov
32
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
7 hlasov
33
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
34
Roland Bogár, NEKA
6 hlasov
35
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
36
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
37
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
38
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
5 hlasov
39
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
40
Tomáš Ižold, NEKA
5 hlasov
41
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
42
Ján Janáč, NEKA
5 hlasov
43
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
44
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
45
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
46
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
47
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
48
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
49
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
50
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
51
Mária Kuriačková, NEKA
4 hlasov
52
Dana Ďurišová, NK/NEKA
4 hlasov
53
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
54
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
3 hlasov
55
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
56
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
3 hlasov
57
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
3 hlasov
58
Mária Farkašová, NEKA
3 hlasov
59
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
60
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
61
Jozef Kubovič, NEKA
2 hlasov
62
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
2 hlasov
63
Roman Salinka, NEKA
2 hlasov
64
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
2 hlasov
65
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
66
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
67
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
1 hlasov
68
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
69
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
1 hlasov
70
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov
71
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
1 hlasov
72
Tibor Moravský, NEKA
1 hlasov
73
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
74
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
75
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Volebná účasť

67,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,64 %
04.11. 2017 1. kolo 17,20 %
23.11. 2013 2. kolo 13,28 %
09.11. 2013 1. kolo 17,48 %