Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
68,57%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
21,43%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,86%
Jarmila Tkáčová SNS
2,86%
Róbert Bačinský NEKA
1,43%
Lukáš Sisák KSS
1,43%
Vladislav Stanko NEKA
1,43%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
23 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
3
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
5
Ján Serbin, NEKA
18 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
7
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
15 hlasov
8
Gabriel Böhm, NEKA
15 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
11
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
12
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
14
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
9 hlasov
16
Vlastimil Lakatoš, NEKA
8 hlasov
17
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
18
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
19
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
20
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
21
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Ivan Hriczko, ŠKV
5 hlasov
23
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
24
Peter Derevjaník, SMER-SD
5 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
27
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
28
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
29
Peter Seman, KSS
4 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
31
Jozef Krešák, ŠANCA
4 hlasov
32
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
34
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
35
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
36
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
37
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
38
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
39
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
40
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
42
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
43
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
44
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
45
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Július Begala, NEKA
2 hlasov
47
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
48
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
49
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
50
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
51
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
52
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
53
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
55
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
57
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
58
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
59
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
60
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
61
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
63
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
64
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
65
Anton Király, SMK-MKP
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD

Volebná účasť

29,09
%
2017 1. kolo
19,64
%
2013 2. kolo
16,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,09%
2013 2. kolo 19,64%
2013 1. kolo 16,07%