Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
59,09%
Rudolf Bauer KDS
40,91%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
47,22%
Rudolf Bauer KDS
41,67%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,56%
Dominika Palaščáková NOVA
2,78%
Jozef Holečko NEKA
2,78%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
17 hlasov
2
František Petro, SMER - SD
13 hlasov
3
Dominika Palaščáková, NOVA
11 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
11 hlasov
5
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
6
Vojtech Staňo, SMER - SD
8 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
9
Ján Marton, NOVA
6 hlasov
10
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
11
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
12
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
13
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
15
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
16
Božena Letková, NEKA
4 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
20
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
21
Viktor Dulina, NEKA
3 hlasov
22
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
23
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
24
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
25
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
26
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
27
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
28
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
30
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
31
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
32
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
33
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
34
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
35
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
36
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
38
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
39
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
40
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
41
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
42
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
43
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
44
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
45
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
46
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
47
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
49
István Zachariaš, SMK-MKP
50
Ladislav Vojtko, KSS
51
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
52
Miloš Barcal, NEKA
53
Ivan Buchla, SNS
54
Roman Horváth, SRÚS
55
László Iván, SMK-MKP
56
Marián Kertész, PD
57
Anton Király, SMK-MKP
58
Františka Kočišová, SĽS
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
61
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

29,09
%
2017 1. kolo
19,64
%
2013 2. kolo
16,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,09%
2013 2. kolo 19,64%
2013 1. kolo 16,07%