vyberte rok
Hodkovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
68.57%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
21.43%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.86%
Jarmila Tkáčová SNS
2.86%
Róbert Bačinský NEKA
1.43%
Lukáš Sisák KSS
1.43%
Vladislav Stanko NEKA
1.43%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

29,09
%
2017 1. kolo
19,64
%
2013 2. kolo
16,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,09%
2013 2. kolo 19,64%
2013 1. kolo 16,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
23 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
5
Ján Serbin, NEKA
18 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
7
Gabriel Böhm, NEKA
15 hlasov
8
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
15 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
14
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
9 hlasov
16
Vlastimil Lakatoš, NEKA
8 hlasov
17
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
18
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
19
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
20
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
21
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
22
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Peter Derevjaník, SMER-SD
5 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
5 hlasov
25
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
27
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
28
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
29
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
30
Jozef Krešák, ŠANCA
4 hlasov
31
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
32
Peter Seman, KSS
4 hlasov
33
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
34
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
35
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
36
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
37
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
38
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
39
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
41
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
42
Július Begala, NEKA
2 hlasov
43
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
44
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
45
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
46
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
48
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
49
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
50
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
51
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
53
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
54
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
55
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
56
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
58
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
59
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
60
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
61
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
62
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
64
Anton Király, SMK-MKP
65
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD