vyberte rok
Hnúšťaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45.28%
Marian Kotleba ĽSNS
25.26%
Igor Kašper NEKA
10.92%
Martin Juhaniak NEKA
10.65%
Jozef Šimko NEKA
1.16%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.88%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.88%
Milan Urbáni SMS
0.88%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.72%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.66%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.61%
Alena Piovarčiová NP
0.55%
Miroslav Gálik NAS
0.50%
Pavel Greksa NEKA
0.39%
Znenek Očovan NAJ
0.28%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.28%
Jozef Sásik SĽSAH
0.11%

Volebná účasť

32,51
%
2017 1. kolo
23,6
%
2013 2. kolo
21,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,51%
2013 2. kolo 23,6%
2013 1. kolo 21,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
893 hlasov
2
Roman Lebeda, NEKA
823 hlasov
3
Martin Pliešovský, SNS
742 hlasov
4
Katarína Moncoľová, NEKA
605 hlasov
5
Peter Mináč, SMER-SD
553 hlasov
6
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
520 hlasov
7
Miroslava Vargová, NEKA
423 hlasov
8
Stanislava Zvarová, SMER-SD
383 hlasov
9
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
230 hlasov
10
Miroslava Grendelová, KSS
203 hlasov
11
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
200 hlasov
12
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
199 hlasov
13
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
198 hlasov
14
Jozef Šimko, NEKA
182 hlasov
15
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
134 hlasov
16
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
107 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
78 hlasov
18
Dušan Hlinka, SMER-SD
72 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
72 hlasov
20
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
21
Róbert Čipka, KSS
50 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
23
Ján Lichanec, NEKA
46 hlasov
24
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
25
Peter Juhász, SMK-MKP
40 hlasov
26
Vojtech Kökény, SRK
38 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
36 hlasov
28
Zdenek Očovan, NAJ
25 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
30
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
19 hlasov
31
Stanislav Krahulec, NEKA
19 hlasov
32
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
18 hlasov
33
Vojtech Szajkó, SRK
17 hlasov
34
Alena Pivovarčiová, NP
16 hlasov
35
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
36
Ladislav Rigó, SMK-MKP
12 hlasov
37
Anatolij Jefimov, KSS
12 hlasov
38
Csaba Csízi, MOST - HÍD
12 hlasov
39
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
40
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
41
Ladislav Lang, MOST - HÍD
10 hlasov
42
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
10 hlasov
43
Gejza Mede, NEKA
7 hlasov
44
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
6 hlasov
46
Ferenc Auxt, SMK-MKP
5 hlasov
47
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
5 hlasov
48
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
49
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov