Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
87,50%
Rudolf Bauer KDS
12,50%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,73%
Rudolf Bauer KDS
10,61%
Dominika Palaščáková NOVA
4,55%
Jaroslav Džunko NEKA
4,55%
Lukáš Sisák KSS
4,55%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,52%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,52%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Rošková, SMER - SD
49 hlasov
2
Oliver Petrík, NEKA
29 hlasov
3
Rastislav Olexa, NEKA
28 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
24 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
23 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER - SD
16 hlasov
7
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
10 hlasov
9
Emil Ďurovčík, SMER - SD
7 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
6 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
12
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
14
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
15
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
16
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
17
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
18
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
19
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
20
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
21
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
22
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
23
Milan Potocký, NEKA
1 hlasov
24
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
25
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
27
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
28
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Martin Magura, SMS
1 hlasov
30
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
32
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
33
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
34
Vladimíra Fortunová, KSS
35
Ján Potocký, SMS
36
Branislav Sijka, NEKA
37
Miroslav Surmánek, NOVA
38
Gabriel Timko, SMS
39
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
40
Pavol Valko, SMS
41
Jaroslav Vaľo, SNS
42
Tibor Varga, SMK-MKP
43
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
44
Ján Mičuda, NEKA
45
Milan Kaplan, NOVA
46
Dagmara Balogová, KSS
47
Attila Barkó, SMK-MKP
48
Ján Bednár, NOVA
49
Juraj Brecko, KSS
50
Tomáš Bubelíny, NOVA
51
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52
Jaroslav Ferenc, KĽS
53
Jozef Jusko, ÚSVIT
54
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
55
Slavomír Žužo, MS

Volebná účasť

31,31
%
2017 1. kolo
39,02
%
2013 2. kolo
41,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,31%
2013 2. kolo 39,02%
2013 1. kolo 41,31%