vyberte rok
Hnilecokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
65.52%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18.39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4.60%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.60%
Lukáš Sisák KSS
2.30%
Jarmila Tkáčová SNS
2.30%
Jozef Bobík NEKA
1.15%
Jozef Červenák RIS
1.15%
Róbert Bačinský NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24
%
2017 1. kolo
10,93
%
2013 2. kolo
10,4
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24%
2013 2. kolo 10,93%
2013 1. kolo 10,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lea Grečková, SMER-SD
58 hlasov
2
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
3
Ján Volný, SMER-SD
25 hlasov
4
Janka Brziaková, SMER-SD
23 hlasov
5
Michal Komara, SMER-SD
22 hlasov
6
Dávid Demečko, SNS
15 hlasov
7
Pavol Bečarik, SNS
14 hlasov
8
Maroš Divok, NEKA
12 hlasov
9
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Iveta Rušinová, SMER-SD
12 hlasov
11
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
12
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
13
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
14
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Rastislav Neuvirth, ŠKV
6 hlasov
19
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Peter Zelený, SNS
6 hlasov
21
Lívia Kozlová, ŠKV
5 hlasov
22
Adnan Akram, NEKA
5 hlasov
23
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
24
Beáta Janovcová, SNS
4 hlasov
25
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Radovan Ďorko, ŠKV
4 hlasov
27
Martin Kaščák, SNS
3 hlasov
28
Valter Retter, SNS
3 hlasov
29
Stanislav Lorko, SNS
2 hlasov
30
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Marián Hojstrič, NEKA
2 hlasov
32
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Vladimíra Dunková, ŠKV
2 hlasov
34
Milan Smižanský, ŠANCA
1 hlasov
35
Miroslav Pomajdík, VZDOR
1 hlasov
36
Róbert Kočiš, NEKA
1 hlasov
37
Ondrej Kapusta, NEKA
1 hlasov
38
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD