Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,32%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39,52%
Štefan Straka KSS
8,87%
Anton Korba NEKA
4,84%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,42%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,61%
Jozef Mihalčin SĽS
1,61%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,81%
Dorota Bujňáková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER - SD
49 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
46 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
4
Michal Džuka, SOĽ
24 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
23 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
7
Ľubomír Lukič, SMER - SD
22 hlasov
8
Štefan Straka, KSS
22 hlasov
9
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
15 hlasov
11
Alfonz Kaliaš, SRÚS
15 hlasov
12
Ján Jevín, SNS
12 hlasov
13
Miroslav Kaliaš, SRK
12 hlasov
14
Marcela Pčolinská, NOVA
12 hlasov
15
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
10 hlasov
16
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
17
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
18
Ladislav Hromada, NOVA
9 hlasov
19
Vincent Antoš, KSS
9 hlasov
20
Eva Lenková, NaS - ns
8 hlasov
21
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
8 hlasov
22
Dušan Haľko, SNS
8 hlasov
23
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
24
Marek Cerula, SNS
7 hlasov
25
Jozef Mihalčin, SĽS
6 hlasov
26
Paulína Sopková, NaS - ns
6 hlasov
27
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
28
Ján Katriňák, SRK
6 hlasov
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
6 hlasov
30
Jozef Tomašik, SNS
5 hlasov
31
Miroslav Gešper, NEKA
5 hlasov
32
Jozef Džurdženík, SNS
5 hlasov
33
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
34
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
35
Ľubomír Pidany, SĽS
4 hlasov
36
Lukáš Bičej, KOS
4 hlasov
37
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasov
38
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
39
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
40
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
41
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
42
Monika Palková, Z-SNP
3 hlasov
43
Milan Madura, ĽS-HZDS
3 hlasov
44
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
45
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
46
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasov
47
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
48
Rastislav Košalko, KOS
2 hlasov
49
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
50
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
53
Milan Reich, KOS
1 hlasov
54
Pavol Štefanko, EDS
55
Ján Čižik, 99%, PaS
56
Peter Jacko, EDS
57
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
58
Ján Macuga, EDS
59
Peter Ondko, NEKA
60
Gabriel Vilcega, NaS - ns
61
Emília Rujaková, SĽS

Volebná účasť

25,03
%
2017 1. kolo
11,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,03%
2013 1. kolo 11,02%