vyberte rok
Hlinnéokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
44.18%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
34.93%
Jozef Mihalčin ĽSNS
8.90%
Andrej Gmitter NEKA
3.42%
Ján Garaj NEKA
2.05%
Pavol Gašper NEKA
2.05%
František Oľha Šanca
2.05%
František Bednár NAJ
1.03%
Eduard Markovič NEKA
0.34%
Miroslav Škvarek SNS
0.34%
Milan Šteiner SZS
0.34%
Jozef Šváč NP
0.34%

Volebná účasť

25,03
%
2017 1. kolo
11,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,03%
2013 1. kolo 11,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Baník, NEKA
196 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
78 hlasov
3
Štefan Straka, NEKA
76 hlasov
4
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
5
Jozef Berta, SMER-SD
68 hlasov
6
Roman Goroľ, EDS
66 hlasov
7
Milan Bužo, EDS
57 hlasov
8
Ján Ragan, NEKA
49 hlasov
9
Jozef Baran, SMER-SD
46 hlasov
10
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44 hlasov
11
Peter Kocák, NEKA
37 hlasov
12
Juraj Kuročka, SMER-SD
36 hlasov
13
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
14
Michal Huňák, EDS
30 hlasov
15
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
16
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
17
Ján Katriňák, RIS
22 hlasov
18
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
19
Ľubomír Lukič, SMER-SD
20 hlasov
20
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
19 hlasov
21
Marta Vagaská, SNS
19 hlasov
22
Miroslav Kroka, NP
19 hlasov
23
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
24
Alfonz Kobielský, NEKA
17 hlasov
25
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
26
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
27
Stanislav Obický, NEKA
16 hlasov
28
Zuzana Zavadská, SZ
15 hlasov
29
Blažena Matisová, NEKA
15 hlasov
30
Martina Hliboká, SOĽ
13 hlasov
31
Štefan Hreha, SMER-SD
13 hlasov
32
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Vincent Antoš, KSS
12 hlasov
34
Ján Pivovarník, SNS
11 hlasov
35
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
10 hlasov
36
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
37
Peter Novák, SNS
9 hlasov
38
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Ondrej Hreha, SZS
8 hlasov
40
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
42
Andrej Krišanda, SNS
6 hlasov
43
Ľubomír Pidaný, SNS
6 hlasov
44
Peter Treciak, NaS - ns
6 hlasov
45
Ivan Koščík, NEKA
5 hlasov
46
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
Dušan Vilenik, SNS
4 hlasov
48
Marián Hreňo, SOĽ
4 hlasov
49
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
3 hlasov
51
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
52
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
53
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
54
Monika Palková, SP
1 hlasov