Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
52,33%
Adrian Polóny NEKA
15,70%
Rudolf Huliak NK/NEKA
12,21%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
7,56%
Miroslav Suja REPUBLIKA
7,56%
Michal Albert KSS
2,33%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,74%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,58%
Marek Modranský NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Kašper, SME RODINA
29 hlasov
2
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
3
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
23 hlasov
4
Erika Karová, NEKA
22 hlasov
5
Martin Turčan, NEKA
21 hlasov
6
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
7
Milan Lichý, NEKA
17 hlasov
8
David Kapusta, NEKA
16 hlasov
9
Marek Modranský, NEKA
16 hlasov
10
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
11
Martin Majling, NEKA
15 hlasov
12
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
13
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
14 hlasov
14
Peter Gogola, NEKA
14 hlasov
15
Katarína Belicová, NEKA
14 hlasov
16
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
13 hlasov
17
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
18
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
13 hlasov
19
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
13 hlasov
20
Maroš Čupka, Socialisti.sk
12 hlasov
21
Ivan Kostúr, KSS
12 hlasov
22
Andrea Dolinská, NEKA
12 hlasov
23
Stanislav Mičev, NEKA
11 hlasov
24
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
11 hlasov
25
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Pavel Bachleda, NEKA
10 hlasov
27
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
28
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
10 hlasov
29
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
10 hlasov
30
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
10 hlasov
31
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
10 hlasov
32
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
33
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
34
Michal Rusko, SOM Slovensko
9 hlasov
35
Matúš Mistrík, NK/NEKA
9 hlasov
36
Matúš Molitoris, NEKA
9 hlasov
37
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
8 hlasov
38
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
8 hlasov
39
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
40
Elena Buksová, NEKA
8 hlasov
41
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
42
Ivan Mailing, NK/NEKA
7 hlasov
43
Marek Vyhnička, SNS
7 hlasov
44
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
7 hlasov
45
Milan Smädo, NEKA
7 hlasov
46
Martina Kubišová, NEKA
6 hlasov
47
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
6 hlasov
48
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
49
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
50
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
51
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
52
Vladimír Sklenka, NEKA
6 hlasov
53
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
54
Csilla Droppová, NEKA
5 hlasov
55
Karol Kováč, NEKA
5 hlasov
56
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
57
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
58
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
59
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
60
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
4 hlasov
61
Radoslav Petrík, NK/NEKA
4 hlasov
62
Ján Mizerák, SME RODINA
4 hlasov
63
Zuzana Macošková, NK/NEKA
4 hlasov
64
Peter Ušiak, NEKA
4 hlasov
65
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
3 hlasov
66
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
67
Janka Slaná, NEKA
3 hlasov
68
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
69
Pavel Marko, NK/NEKA
3 hlasov
70
Marta Medzihradská, NEKA
3 hlasov
71
Michal Albert, KSS
3 hlasov
72
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
73
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
74
Peter Voskár, NK/NEKA
2 hlasov
75
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
76
Juraj Odor, NEKA
1 hlasov
77
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
78
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
79
Peter Plančík, KSS
80
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
81
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv

Volebná účasť

49,27 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,27 %
04.11. 2017 1. kolo 36,99 %
23.11. 2013 2. kolo 24,01 %
09.11. 2013 1. kolo 21,24 %