Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
68,63%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
31,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
36,96%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
32,61%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
23,91%
Karol Konárik SNS
3,26%
Ondrej Binder NEKA
1,09%
Ladislav Fízik ASV
1,09%
Emil Samko KĽS
1,09%
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
33 hlasov
2
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
24 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, NEKA
18 hlasov
5
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
18 hlasov
6
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
7
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
8
Pavol Svetlík, SNS
16 hlasov
9
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
16 hlasov
10
Jaroslav Kuracina, NEKA
16 hlasov
11
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
16 hlasov
12
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
14 hlasov
13
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
14 hlasov
14
Peter Gogola, NEKA
14 hlasov
15
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
14 hlasov
16
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
17
Karol Konárik, SNS
12 hlasov
18
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
10 hlasov
19
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
20
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
21
Jaroslav Maslen, NEKA
9 hlasov
22
Ján Chladný, KDS
8 hlasov
23
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
Janka Slobodníková, SĽS
7 hlasov
26
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
27
Jozef Smekal, NEKA
6 hlasov
28
Martin Baník, KDS
5 hlasov
29
Peter Rusnák, NEKA
5 hlasov
30
Milan Prašovský, SĽS
4 hlasov
31
Jaroslava Miklóšová, SMS
4 hlasov
32
Iveta Majerová, NEKA
4 hlasov
33
Ivan Kostúr, KSS
4 hlasov
34
Simon Barth, SMS
4 hlasov
35
Vladimír Sklenka, NEKA
3 hlasov
36
Igor Donoval, ASV
3 hlasov
37
Branislav Slaný, NEKA
3 hlasov
38
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasov
39
Miloš Horný, SMS
3 hlasov
40
Teodor Bindas, SMS
3 hlasov
41
Ľubomír Šesták, NEKA
3 hlasov
42
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
43
Michal Rusko, NEKA
2 hlasov
44
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
45
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
46
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Jozef Sásik, SĽS
1 hlasov
48
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
49
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
50
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
51
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
52
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
53
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
54
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
55
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
56
Svetozár Tomič, SMS
57
Augustín Richtárech, OKS
58
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
59
Peter Majerský, KSS
60
Karol Jadáš, KDS
61
Dana Hríbiková, OKS
62
Igor Ďurana, SĽS

Volebná účasť

36,99
%
2017 1. kolo
24,01
%
2013 2. kolo
21,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,99%
2013 2. kolo 24,01%
2013 1. kolo 21,24%