Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,00%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26,67%
Štefan Straka KSS
15,56%
Dorota Bujňáková NP
6,67%
Jozef Mihalčin SĽS
4,44%
Anton Korba NEKA
3,33%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,11%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,11%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
32 hlasov
2
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
27 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
5
Jozef Berta, SMER - SD
20 hlasov
6
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
7
Rastislav Košalko, KOS
18 hlasov
8
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
16 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER - SD
16 hlasov
10
Milan Madura, ĽS-HZDS
15 hlasov
11
Marek Cerula, SNS
15 hlasov
12
Marcela Pčolinská, NOVA
11 hlasov
13
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
14
Ľubomír Lukič, SMER - SD
10 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
16
Lukáš Bičej, KOS
7 hlasov
17
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
18
Ľubomír Pidany, SĽS
6 hlasov
19
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
6 hlasov
20
Anton Korba, NEKA
6 hlasov
21
Monika Palková, Z-SNP
6 hlasov
22
Miroslav Gešper, NEKA
5 hlasov
23
Jozef Mihalčin, SĽS
5 hlasov
24
Paulína Sopková, NaS - ns
5 hlasov
25
Michal Džuka, SOĽ
4 hlasov
26
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
27
Eva Lenková, NaS - ns
4 hlasov
28
Dušan Molek, SMER - SD
4 hlasov
29
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
30
Gabriel Vilcega, NaS - ns
3 hlasov
31
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
32
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
33
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
34
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
36
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
37
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
38
Ladislav Hromada, NOVA
2 hlasov
39
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
40
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
41
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
42
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
43
Milan Reich, KOS
2 hlasov
44
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
45
Dušan Haľko, SNS
1 hlasov
46
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
47
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
48
Ján Macuga, EDS
49
Anton Pavúk, NOVA
50
Jozef Tomašik, SNS
51
Helena Vancáková, 99%, PaS
52
Mária Kurovská, NaS - ns
53
Ján Jevín, SNS
54
Miroslav Kaliaš, SRK
55
Jozef Karchňák, ÚSVIT
56
Alfonz Kaliaš, SRÚS
57
Jozef Džurdženík, SNS
58
Miroslav Hlavatý, SĽS
59
Pavol Drobný, SĽS
60
Ján Katriňák, SRK
61
Dávid Capik, SNS

Volebná účasť

25,80
%
2017 1. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,80%
2013 1. kolo 17,96%