Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
51,85%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
48,15%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
46,30%
Rudolf Bauer KDS
38,89%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,41%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,85%
Jozef Holečko NEKA
1,85%
Lukáš Sisák KSS
1,85%
Ivan Kuhn OKS
1,85%
Dominika Palaščáková NOVA
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
45 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
22 hlasov
3
Viktor Dulina, NEKA
21 hlasov
4
František Petro, SMER - SD
19 hlasov
5
Vojtech Staňo, SMER - SD
15 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
14 hlasov
7
Ján Mikloš, KSS
12 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
11 hlasov
9
Viliam Bačo, NEKA
10 hlasov
10
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
8 hlasov
12
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
13
Ján Kokarda, NEKA
6 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
16
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
18
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
19
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
20
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
21
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
22
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
23
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
24
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
25
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
27
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
28
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
30
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
31
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
32
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
33
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
34
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
35
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
36
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
37
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
39
Marián Kertész, PD
40
László Iván, SMK-MKP
41
Ivan Hriczko, NEKA
42
Roman Horváth, SRÚS
43
Ľubica Holováčová, SĽS
44
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45
Jenő Csoltkó, NEKA
46
Ivan Buchla, SNS
47
Alexander Bimbo, SRÚS
48
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49
Imrich Kohút, SĽS
50
Jozef Koňa, SĽS
51
László Köteles, SMK-MKP
52
Július Grulyo, NEKA
53
István Zachariaš, SMK-MKP
54
Jozef Tischler, SĽS
55
Vladimír Popovič, SMS
56
Peter Palaščák, SOĽ
57
Ján Marton, NOVA
58
Elena Majancsíková, SĽS
59
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Ladislav Bartók, NEKA

Volebná účasť

24,24
%
2017 1. kolo
23,78
%
2013 2. kolo
25,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,24%
2013 2. kolo 23,78%
2013 1. kolo 25,66%