vyberte rok
Herľanyokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49.06%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37.74%
Róbert Bačinský NEKA
5.66%
Jarmila Tkáčová SNS
5.66%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.89%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,24
%
2017 1. kolo
23,78
%
2013 2. kolo
25,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,24%
2013 2. kolo 23,78%
2013 1. kolo 25,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
27 hlasov
3
Pavol Lehotský, NEKA
15 hlasov
4
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
7
František Petro, SMER-SD
9 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
8 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
10
Ondrej Bernát, SMER-SD
5 hlasov
11
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
14
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
15
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
16
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasov
17
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
19
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
20
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
21
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
22
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
23
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
24
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
25
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
26
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
28
Július Begala, NEKA
1 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
30
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
31
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
32
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
33
Peter Seman, KSS
1 hlasov
34
Július Pelegrin, NEKA
1 hlasov
35
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
36
István Zachariaš, SMK-MKP
37
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
38
Slavomír Borovský, DS
39
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Gabriel Böhm, NEKA
41
Rudolf Varga, VZDOR
42
Gábor Szalay, SMK-MKP
43
Augustín Köteles, NAJ
44
Július Grulyo, NEKA
45
Peter Kocai, NAJ
46
Anton Király, SMK-MKP
47
Alexander Képes, SMK-MKP
48
Tamás Iván, SMK-MKP
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
50
Jozef Hric, KSS
51
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
52
László Köteles, SMK-MKP
53
Elena Fialková, MOST - HÍD
54
Roland Szabó, SMER-SD
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
56
Anetta Strýčková, NEKA
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
58
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
59
Attila Oravecz, MOST - HÍD
60
Mária Lacková, NEKA
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
62
Ján Horváth, NEKA
63
Július Beluscsák, NEKA
64
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
65
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT