Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
45,24%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45,24%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
4,76%
Dorota Bujňáková NP
2,38%
Jozef Mihalčin SĽS
2,38%
Štefan Straka KSS
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Uličný, SNS
27 hlasov
2
Pavol Kleban, SNS
15 hlasov
3
Cyril Leško, SNS
12 hlasov
4
Mária Klebanová, SNS
10 hlasov
5
Anton Demeter, SNS
7 hlasov
6
Radoslav Bednarčik, SNS
7 hlasov
7
Marcel Jenča, SNS
6 hlasov
8
Lukáš Priščák, SNS
6 hlasov
9
Daniel Antolík, SNS
6 hlasov
10
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
11
Jozef Kičura, SMER - SD
5 hlasov
12
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
13
Jozef Kipikaša, SNS
4 hlasov
14
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
4 hlasov
15
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
16
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
17
Miroslav Benko, SMER - SD
4 hlasov
18
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
19
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
20
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
21
Viera Vasiliaková, KSS
3 hlasov
22
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
23
Mikuláš Komanický, SMER - SD
3 hlasov
24
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
25
Miroslav Lukáč, SMER - SD
2 hlasov
26
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
27
Patrik Tomič, NEKA
2 hlasov
28
Viera Leščáková, NOVA
2 hlasov
29
Radko Lapoš, NEKA
2 hlasov
30
Iveta Baranová, NEKA
2 hlasov
31
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
32
Peter Klein, NEKA
2 hlasov
33
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Jozef Frankovský, NEKA
2 hlasov
35
Ján Jacoš, 99%, PaS
2 hlasov
36
Emil Chlapeček, SMER - SD
2 hlasov
37
Pavel Hagyari, NEKA
2 hlasov
38
Miroslav Leško, SMER - SD
2 hlasov
39
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
40
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
41
Radoslav Čuha, SMER - SD
1 hlasov
42
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
43
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
44
Ladislav Babuščák, NOVA
1 hlasov
45
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
46
Vladislav Bašista, SMER - SD
1 hlasov
47
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
48
Branko Benko, SMER - SD
1 hlasov
49
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
50
Peter Hatalčík, SMER - SD
1 hlasov
51
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
52
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
53
Janette Langová, NOVA
1 hlasov
54
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
55
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
56
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
57
Zdenko Velecký, NEKA
1 hlasov
58
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
59
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
60
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
61
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
62
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
63
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
64
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
65
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
66
František Janus, NEKA
67
Jozef Kakaščik, NEKA
68
Michal Kaliňák, SMER - SD
69
Ján Katica, NEKA
70
Anton Klimko, NOVA
71
Marián Krakovský, KSS
72
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
73
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
74
Igor Kreta, KSS
75
Ľubomír Vaško, NOVA
76
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
77
Andrej Tudor, KSS
78
Stanislav Šváby, NOVA
79
Paulína Štefaničová, NOVA
80
Ľudovít Malaga, NEKA
81
Matúš Murajda, NEKA
82
Pavel Mihaľák, NEKA
83
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
84
Milan Hlivjak, 99%, PaS
85
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
86
Jiří Ballarin, NEKA
87
František Balog, SRÚS
88
Vladimír Borecký, NEKA
89
Stanislav Mathia, NOVA
90
Andrej Buday, SaS
91
Milan Cimerman, Z-SNP
92
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
93
Ján Dobrovič, NEKA
94
Alica Dragulová, NOVA
95
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
96
Vladimír Feľbaba, NOVA
97
Stanislav Grega, NEKA
98
Ondrej Gubač, NEKA
99
Marek Guman, NEKA
100
Štefan Hatok, NEKA
101
Michal Hlivjak, 99%, PaS
102
František Merkovský, 99%, PaS

Volebná účasť

23,86 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 31,25 %
09.11. 2013 1. kolo 23,86 %