Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
43,75%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
28,98%
Jozef Mihalčin SĽS
8,52%
Štefan Straka KSS
7,95%
Dorota Bujňáková NP
4,55%
Anton Korba NEKA
2,84%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,27%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,14%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
63 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
57 hlasov
3
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
42 hlasov
5
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
42 hlasov
6
Marcela Pčolinská, NOVA
39 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER - SD
33 hlasov
8
Lukáš Bičej, KOS
32 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
31 hlasov
10
Helena Vancáková, 99%, PaS
28 hlasov
11
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
12
Miroslav Gešper, NEKA
25 hlasov
13
Michal Džuka, SOĽ
23 hlasov
14
Jozef Berta, SMER - SD
21 hlasov
15
Eva Lenková, NaS - ns
16 hlasov
16
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
17
Ján Šimko, NaS - ns
15 hlasov
18
Dušan Molek, SMER - SD
14 hlasov
19
Štefan Straka, KSS
13 hlasov
20
Jozef Mihalčin, SĽS
13 hlasov
21
Ľubomír Lukič, SMER - SD
12 hlasov
22
Dávid Capik, SNS
12 hlasov
23
Marek Cerula, SNS
12 hlasov
24
Ľubomír Pidany, SĽS
11 hlasov
25
Anton Pavúk, NOVA
11 hlasov
26
Rastislav Košalko, KOS
10 hlasov
27
Milan Madura, ĽS-HZDS
9 hlasov
28
Ján Popaďak, 99%, PaS
7 hlasov
29
Radovan Kapraľ, KOS
7 hlasov
30
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
31
Miroslav Kaliaš, SRK
6 hlasov
32
Peter Jacko, EDS
6 hlasov
33
Ladislav Hromada, NOVA
5 hlasov
34
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
5 hlasov
35
Monika Palková, Z-SNP
5 hlasov
36
Milan Reich, KOS
5 hlasov
37
Jozef Tomašik, SNS
5 hlasov
38
Peter Ondko, NEKA
4 hlasov
39
Paulína Sopková, NaS - ns
4 hlasov
40
Alfonz Kaliaš, SRÚS
4 hlasov
41
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
42
Pavol Štefanko, EDS
4 hlasov
43
Ján Čižik, 99%, PaS
4 hlasov
44
Miroslav Hlavatý, SĽS
4 hlasov
45
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
46
Emília Rujaková, SĽS
3 hlasov
47
Jozef Karchňák, ÚSVIT
3 hlasov
48
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
49
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
50
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
51
Ján Katriňák, SRK
3 hlasov
52
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
53
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
54
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
55
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
57
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
58
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
59
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
60
Marta Baniková, 99%, PaS
61
Ján Jevín, SNS

Volebná účasť

32,20
%
2017 1. kolo
18,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,20%
2013 1. kolo 18,37%