Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
54,70%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26,50%
Štefan Straka KSS
11,97%
Dorota Bujňáková NP
2,56%
Anton Korba NEKA
1,71%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,71%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,85%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboslava Hofericová, NEKA
54 hlasov
2
Andrej Semanco, NEKA
41 hlasov
3
Ivan Hopta, ÚSVIT
33 hlasov
4
Anna Sotaková, KSS
29 hlasov
5
Tibor Focko, SMER - SD
25 hlasov
6
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
7
Cyril Hirjak, NEKA
18 hlasov
8
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
9
Marián Vojtko, SNS
17 hlasov
10
Ján Ferko, SMER - SD
17 hlasov
11
Michal Druga, SMER - SD
17 hlasov
12
Peter Beták, NOVA
14 hlasov
13
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
14
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
15
Jozef Fedorko, SMER - SD
12 hlasov
16
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
17
František Bazar, SNS
11 hlasov
18
Marián Paško, ÚSVIT
11 hlasov
19
Štefan Ladičkovský, NEKA
11 hlasov
20
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
21
Matúš Karas, KSS
10 hlasov
22
Marián Feigl, ÚSVIT
8 hlasov
23
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
24
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
25
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
6 hlasov
26
Martin Hoľko, NOVA
5 hlasov
27
Iveta Mičáková, ÚSVIT
5 hlasov
28
Martina Adameková, NOVA
4 hlasov
29
Vladimír Sivý, SMS
4 hlasov
30
Milan Čička, SNS
4 hlasov
31
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasov
32
Monika Petrušková, ÚSVIT
3 hlasov
33
Peter Kulan, NOVA
2 hlasov
34
Jozef Bajkó, Z-SNP
1 hlasov
35
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
36
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
37
Zdenek Novák, 99%, PaS
1 hlasov
38
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlasov
39
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
40
Marek Juro, SaS
41
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
42
Simona Galliková, Z-SNP

Volebná účasť

23,29 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 27,59 %
09.11. 2013 1. kolo 23,29 %