vyberte rok
Hažín nad Cirochouokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
38.51%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
30.41%
Ján Garaj NEKA
8.11%
Andrej Gmitter NEKA
6.08%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5.41%
František Oľha Šanca
4.73%
Milan Šteiner SZS
2.70%
František Bednár NAJ
1.35%
Eduard Markovič NEKA
1.35%
Jozef Šváč NP
1.35%
Pavol Gašper NEKA
Miroslav Škvarek SNS

Volebná účasť

27,59
%
2017 1. kolo
23,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,59%
2013 1. kolo 23,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrej Semanco, NEKA
38 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
35 hlasov
3
Ondrej Mudry, SMER-SD
35 hlasov
4
Tibor Focko, SMER-SD
31 hlasov
5
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
6
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
7
Jozef Babják, SDKÚ-DS
24 hlasov
8
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
9
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
10
Ján Ferko, SMER-SD
19 hlasov
11
Peter Pipák, SNS
19 hlasov
12
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
18 hlasov
13
Marián Vojtko, SNS
18 hlasov
14
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
15
Mária Cehelská, SOĽ
15 hlasov
16
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
17
Marián Paško, ÚSVIT
13 hlasov
18
Jozef Fedorko, SMER-SD
12 hlasov
19
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
20
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
21
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
22
Gabriela Želizňáková, NEKA
9 hlasov
23
Darina Barančíková, SOĽ
8 hlasov
24
Štefan Behun, SNS
8 hlasov
25
Michal Druga, SMER-SD
6 hlasov
26
Peter Ferenc, OKS
6 hlasov
27
Romana Porochnavá, #SIEŤ
6 hlasov
28
Marta Burdová, ŠANCA
5 hlasov
29
Lucia Gombitová, ÚSVIT
5 hlasov
30
Stanislav Hančár, NAJ
5 hlasov
31
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Peter Šamudovský, KSS
5 hlasov
33
Marek Hudák, ÚSVIT
4 hlasov
34
Marek Basala, SP
3 hlasov
35
Pavol Brek, ÚSVIT
3 hlasov
36
Ondrej Chovanec, SNS
3 hlasov
37
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
3 hlasov
38
Dušan Hrabec, NAJ
2 hlasov
39
Marián Kovaľ, SNS
2 hlasov
40
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
2 hlasov
41
Peter Vorobel, SZ
2 hlasov
42
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
43
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Mário Perinaj, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Lukáš Šandor, EDS
1 hlasov
46
Jozef Bajkó, SP
47
Miroslav Gajdoš, NAJ