Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,00%
Rudolf Bauer KDS
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,22%
Rudolf Bauer KDS
18,89%
Dominika Palaščáková NOVA
4,44%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,44%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,33%
Lukáš Sisák KSS
3,33%
Jaroslav Džunko NEKA
2,22%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,11%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
48 hlasov
2
František Farkaš, SMER - SD
35 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
35 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
33 hlasov
5
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
6
Oliver Petrík, NEKA
26 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
26 hlasov
8
Rastislav Olexa, NEKA
19 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
18 hlasov
10
Ľubica Rošková, SMER - SD
17 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Martin Stripai, SMS
11 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
14
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Valéria Eľková, NEKA
5 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
17
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Ján Mičuda, NEKA
4 hlasov
19
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
22
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
23
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
24
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
25
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
26
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
27
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
28
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
29
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
30
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
31
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
32
Martin Magura, SMS
2 hlasov
33
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
34
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
35
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
36
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
37
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
38
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
39
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
40
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
41
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
42
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
43
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
44
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
45
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
47
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
Ján Bednár, NOVA
49
Attila Barkó, SMK-MKP
50
Juraj Jevin, SaS
51
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
52
Milan Kaplan, NOVA
53
Jaroslav Tokár, SRÚS
54
Gábor Mihók, SMK-MKP
55
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

26,61
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
24,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,61%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 24,34%