Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
75,00%
Rudolf Bauer KDS
25,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,52%
Rudolf Bauer KDS
9,40%
Dominika Palaščáková NOVA
7,69%
Jaroslav Džunko NEKA
4,27%
Jozef Holečko NEKA
4,27%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,56%
Ivan Kuhn OKS
1,71%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,85%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,85%
Lukáš Sisák KSS
0,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
70 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
66 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER - SD
49 hlasov
4
Ľubica Rošková, SMER - SD
48 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
45 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
42 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
30 hlasov
8
Valéria Eľková, NEKA
22 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
11
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
17 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
13
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
14
Jaroslav Vaľo, SNS
13 hlasov
15
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
12 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
10 hlasov
17
Martin Stripai, SMS
10 hlasov
18
Oliver Petrík, NEKA
9 hlasov
19
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
8 hlasov
20
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
7 hlasov
22
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
23
Rastislav Olexa, NEKA
6 hlasov
24
Slavomír Žužo, MS
5 hlasov
25
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
26
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
27
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasov
28
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
29
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
30
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
31
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
32
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
33
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
34
Martin Magura, SMS
2 hlasov
35
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
36
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
37
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
38
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
39
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
40
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
41
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
42
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
43
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
44
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
45
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
46
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
47
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
48
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
49
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
50
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
51
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
52
Tibor Varga, SMK-MKP
53
Slavomír Kešeľ, SRÚS
54
Rastislav Tomaš, KSS
55
Gábor Mihók, SMK-MKP

Volebná účasť

27,22
%
2017 1. kolo
11,94
%
2013 2. kolo
20,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,22%
2013 2. kolo 11,94%
2013 1. kolo 20,85%