Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
68,45%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
31,55%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
48,46%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
26,92%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
11,54%
Ondrej Binder NEKA
4,62%
Jozef Sásik SĽS
3,85%
Karol Konárik SNS
1,54%
Ladislav Fízik ASV
1,54%
Andrea Jenčíková NP
0,77%
Emil Samko KĽS
0,77%
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
2
Ján Chladný, KDS
43 hlasov
3
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
30 hlasov
4
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
23 hlasov
5
Ľubomír Motyčka, NEKA
22 hlasov
6
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
21 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
19 hlasov
8
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
19 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
17 hlasov
10
Vladimír Sklenka, NEKA
17 hlasov
11
Ivan Kostúr, KSS
17 hlasov
12
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
17 hlasov
13
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
16 hlasov
14
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
14 hlasov
15
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
16
Iveta Majerová, NEKA
13 hlasov
17
Jaroslav Kuracina, NEKA
12 hlasov
18
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
11 hlasov
19
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
11 hlasov
20
Ľubomír Šesták, NEKA
10 hlasov
21
Peter Majerský, KSS
9 hlasov
22
Igor Donoval, ASV
8 hlasov
23
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Janka Slaná, NEKA
7 hlasov
25
Branislav Slaný, NEKA
7 hlasov
26
Teodor Bindas, SMS
7 hlasov
27
Zdena Bienska, SĽS
7 hlasov
28
Pavol Svetlík, SNS
7 hlasov
29
Lukáš Ginič, SMS
6 hlasov
30
Miloš Horný, SMS
6 hlasov
31
Jaroslav Maslen, NEKA
6 hlasov
32
Jozef Smekal, NEKA
6 hlasov
33
Peter Rusnák, NEKA
6 hlasov
34
Andrej Sliacky, SMS
6 hlasov
35
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
36
Jaroslav Sekerka, KSS
5 hlasov
37
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
38
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
39
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Martin Baník, KDS
5 hlasov
41
Michal Rusko, NEKA
5 hlasov
42
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
43
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
44
Daniela Baranová, MOST - HÍD
4 hlasov
45
Simon Barth, SMS
4 hlasov
46
Róbert Huran, NEKA
4 hlasov
47
Ján Jambrich, SĽS
4 hlasov
48
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
49
Milan Prašovský, SĽS
4 hlasov
50
Jozef Sásik, SĽS
4 hlasov
51
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
52
Igor Ďurana, SĽS
3 hlasov
53
Janka Slobodníková, SĽS
3 hlasov
54
Vladimír Rosinský, SĽS
3 hlasov
55
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasov
56
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
57
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
58
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
59
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
60
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
61
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
62
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov

Volebná účasť

32,85
%
2017 1. kolo
22,41
%
2013 2. kolo
18,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,85%
2013 2. kolo 22,41%
2013 1. kolo 18,26%