vyberte rok
Harichovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41.87%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40.06%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.72%
Róbert Bačinský NEKA
3.01%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.41%
Jarmila Tkáčová SNS
2.11%
Jozef Bobík NEKA
0.90%
Oliver Petrík JĽSS
0.90%
Lukáš Sisák KSS
0.90%
Vladislav Stanko NEKA
0.90%
Rudolf Botka NP
0.60%
Jaroslav Džunko NEKA
0.30%
Ján Struk SMS
0.30%
Jozef Červenák RIS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,85
%
2017 1. kolo
6,29
%
2013 2. kolo
13,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,85%
2013 2. kolo 6,29%
2013 1. kolo 13,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Volný, SMER-SD
122 hlasov
2
Lea Grečková, SMER-SD
108 hlasov
3
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
96 hlasov
4
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
5
Janka Brziaková, SMER-SD
94 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
92 hlasov
7
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
8
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
9
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
10
Michal Komara, SMER-SD
77 hlasov
11
Adnan Akram, NEKA
76 hlasov
12
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
13
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
14
Iveta Rušinová, SMER-SD
57 hlasov
15
Marián Hojstrič, NEKA
48 hlasov
16
Dávid Demečko, SNS
41 hlasov
17
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
40 hlasov
18
Peter Zelený, SNS
39 hlasov
19
Ondrej Kapusta, NEKA
38 hlasov
20
Maroš Divok, NEKA
32 hlasov
21
Valter Retter, SNS
32 hlasov
22
Rastislav Neuvirth, ŠKV
30 hlasov
23
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
24
Róbert Kočiš, NEKA
24 hlasov
25
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
26
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
27
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
28
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
29
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
30
Lívia Kozlová, ŠKV
16 hlasov
31
Martin Kaščák, SNS
16 hlasov
32
Milan Smižanský, ŠANCA
14 hlasov
33
Stanislav Lorko, SNS
14 hlasov
34
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
14 hlasov
35
Beáta Janovcová, SNS
14 hlasov
36
Radovan Ďorko, ŠKV
7 hlasov
37
Miroslav Pomajdík, VZDOR
7 hlasov
38
Vladimíra Dunková, ŠKV
3 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
3 hlasov