Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
38,78%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27,89%
Štefan Straka KSS
13,51%
Anton Korba NEKA
12,20%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,05%
Dorota Bujňáková NP
2,40%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,31%
Jozef Mihalčin SĽS
0,65%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
166 hlasov
2
Juraj Kuročka, SMER - SD
145 hlasov
3
Štefan Straka, KSS
112 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
95 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
95 hlasov
6
Ľubomír Lukič, SMER - SD
77 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
75 hlasov
8
Jozef Berta, SMER - SD
73 hlasov
9
Miroslav Kaliaš, SRK
70 hlasov
10
Ján Katriňák, SRK
69 hlasov
11
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
67 hlasov
12
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
67 hlasov
13
Anton Korba, NEKA
62 hlasov
14
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
62 hlasov
15
Alfonz Kaliaš, SRÚS
55 hlasov
16
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39 hlasov
17
Dušan Molek, SMER - SD
32 hlasov
18
Michal Džuka, SOĽ
27 hlasov
19
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
27 hlasov
20
Ján Šimko, NaS - ns
25 hlasov
21
Eva Lenková, NaS - ns
19 hlasov
22
Ladislav Hromada, NOVA
19 hlasov
23
Dušan Haľko, SNS
18 hlasov
24
Peter Ondko, NEKA
18 hlasov
25
Marcela Pčolinská, NOVA
17 hlasov
26
Lukáš Bičej, KOS
17 hlasov
27
Marek Cerula, SNS
16 hlasov
28
Anton Pavúk, NOVA
16 hlasov
29
Rastislav Košalko, KOS
16 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
16 hlasov
31
Jozef Mihalčin, SĽS
15 hlasov
32
Milan Madura, ĽS-HZDS
14 hlasov
33
Monika Palková, Z-SNP
13 hlasov
34
Paulína Sopková, NaS - ns
12 hlasov
35
Radovan Kapraľ, KOS
12 hlasov
36
Marta Baniková, 99%, PaS
11 hlasov
37
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
11 hlasov
38
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
39
Ľubomír Pidany, SĽS
10 hlasov
40
Ján Popaďak, 99%, PaS
9 hlasov
41
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
9 hlasov
42
Peter Jacko, EDS
7 hlasov
43
Matúš Krajňák, SĽS
7 hlasov
44
Helena Vancáková, 99%, PaS
7 hlasov
45
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
46
Dávid Capik, SNS
6 hlasov
47
Milan Reich, KOS
6 hlasov
48
Gabriel Vilcega, NaS - ns
6 hlasov
49
Miroslava Urbanová, NaS - ns
6 hlasov
50
Jozef Tomašik, SNS
5 hlasov
51
Jozef Karchňák, ÚSVIT
5 hlasov
52
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
53
Pavol Štefanko, EDS
5 hlasov
54
Ján Macuga, EDS
5 hlasov
55
Jozef Džurdženík, SNS
4 hlasov
56
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
57
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
58
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
59
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
60
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
61
Emília Rujaková, SĽS

Volebná účasť

20,48
%
2017 1. kolo
17,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,48%
2013 1. kolo 17,70%