vyberte rok
Hanušovce nad Topľouokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
44.40%
Peter Chudík Smer-SD
29.13%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9.95%
Ján Garaj NEKA
7.28%
Andrej Gmitter NEKA
3.91%
František Oľha Šanca
1.60%
Pavol Gašper NEKA
1.07%
Jozef Šváč NP
0.89%
Milan Šteiner SZS
0.71%
Miroslav Škvarek SNS
0.53%
Eduard Markovič NEKA
0.36%
František Bednár NAJ
0.18%

Volebná účasť

20,48
%
2017 1. kolo
17,7
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,48%
2013 1. kolo 17,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, NEKA
309 hlasov
2
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
278 hlasov
3
Samuel Bruss, NEKA
245 hlasov
4
Ján Pivovarník, SNS
197 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
126 hlasov
6
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
92 hlasov
7
Ján Ragan, NEKA
89 hlasov
8
Miroslav Baník, NEKA
78 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
10
Jozef Berta, SMER-SD
62 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
61 hlasov
12
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
13
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
14
Jozef Baran, SMER-SD
56 hlasov
15
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
16
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
17
Martina Hliboká, SOĽ
52 hlasov
18
Ľubomír Lukič, SMER-SD
41 hlasov
19
Ondrej Hreha, SZS
41 hlasov
20
Marta Vagaská, SNS
34 hlasov
21
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
22
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
28 hlasov
23
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
24
Peter Kocák, NEKA
27 hlasov
25
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
26
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
27
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
28
Ľubomír Pidaný, SNS
21 hlasov
29
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
30
Alfonz Kobielský, NEKA
20 hlasov
31
Stanislav Obický, NEKA
20 hlasov
32
Zuzana Zavadská, SZ
18 hlasov
33
Blažena Matisová, NEKA
17 hlasov
34
Vincent Antoš, KSS
14 hlasov
35
Peter Novák, SNS
14 hlasov
36
Miroslav Gešper, NEKA
12 hlasov
37
Ivan Koščík, NEKA
10 hlasov
38
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
39
Roman Goroľ, EDS
8 hlasov
40
Mária Kurovská, NaS - ns
8 hlasov
41
Andrej Krišanda, SNS
8 hlasov
42
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
7 hlasov
43
Milan Bužo, EDS
7 hlasov
44
Monika Palková, SP
7 hlasov
45
Michal Huňák, EDS
7 hlasov
46
Dušan Vilenik, SNS
6 hlasov
47
Anton Orokocký, VZDOR
5 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
5 hlasov
49
Ján Laco, ŠANCA
4 hlasov
50
Peter Treciak, NaS - ns
3 hlasov
51
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
53
Marián Hreňo, SOĽ
2 hlasov
54
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov