Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46,75%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
38,96%
Dorota Bujňáková NP
5,19%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,60%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,60%
Anton Korba NEKA
1,30%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,30%
Jozef Mihalčin SĽS
1,30%
Štefan Straka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
40 hlasov
2
Ľuboslava Hofericová, NEKA
34 hlasov
3
Boris Hanuščak, SMER - SD
25 hlasov
4
Pavol Ceľuch, NEKA
24 hlasov
5
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
6
Andrej Havrilla, SMER - SD
23 hlasov
7
Miroslav Bujda, SMER - SD
22 hlasov
8
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
9
Jozef Halecký, SMER - SD
21 hlasov
10
Helena Leščišinová, SMER - SD
19 hlasov
11
Štefan Ladičkovský, NEKA
18 hlasov
12
Martin Choma, NEKA
17 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER - SD
17 hlasov
14
Ján Paľa, NOVA
16 hlasov
15
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
16 hlasov
16
Cyril Hirjak, NEKA
13 hlasov
17
Marián Paško, ÚSVIT
12 hlasov
18
Jozef Kmec, NEKA
12 hlasov
19
Anna Petričová, NEKA
12 hlasov
20
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
21
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
22
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
23
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
24
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
25
Michal Druga, SMER - SD
9 hlasov
26
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
27
František Bazar, SNS
9 hlasov
28
Peter Beták, NOVA
8 hlasov
29
Patrik Mihaľ, NOVA
8 hlasov
30
Anton Lamanec, NEKA
8 hlasov
31
Milan Benka, NOVA
7 hlasov
32
Peter Kulan, NOVA
7 hlasov
33
Martina Adameková, NOVA
7 hlasov
34
Marián Feigl, ÚSVIT
7 hlasov
35
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
5 hlasov
36
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
37
Anna Sotaková, KSS
4 hlasov
38
Vladimír Sivý, SMS
4 hlasov
39
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
40
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
41
Martin Hoľko, NOVA
4 hlasov
42
Jozef Guliga, SMER - SD
4 hlasov
43
Jozef Kuchta, NEKA
4 hlasov
44
Peter Korba, KSS
3 hlasov
45
Tibor Focko, SMER - SD
3 hlasov
46
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
47
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
48
František Ferenc ml., NEKA
3 hlasov
49
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasov
50
Marek Juro, SaS
3 hlasov
51
Iveta Mičáková, ÚSVIT
3 hlasov
52
Andrej Semanco, NEKA
2 hlasov
53
Jozef Bogdan, SNS
2 hlasov
54
Miroslav Mydlo, SOĽ
2 hlasov
55
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasov
56
Marián Vojtko, SNS
2 hlasov
57
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
58
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasov
59
Ján Ferko, SMER - SD
2 hlasov
60
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
61
Jozef Bajkó, Z-SNP
2 hlasov
62
Martin Šmilňák, NEKA
2 hlasov
63
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlasov
64
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
65
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
66
Matúš Karas, KSS
1 hlasov
67
Milan Čička, SNS
1 hlasov
68
Štefan Harčarufka, NOVA
1 hlasov
69
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
70
Tibor Rusiňak, DS
71
Zdenek Novák, 99%, PaS
72
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
73
Milan Grundza, 99%, PaS

Volebná účasť

29,19
%
2017 1. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,19%
2013 1. kolo 17,96%