vyberte rok
Hankovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
51.22%
Peter Chudík Smer-SD
13.82%
Pavol Gašper NEKA
7.32%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7.32%
Ján Garaj NEKA
6.50%
Miroslav Škvarek SNS
5.69%
Andrej Gmitter NEKA
4.88%
František Oľha Šanca
1.63%
Eduard Markovič NEKA
0.81%
Jozef Šváč NP
0.81%
František Bednár NAJ
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

28,53
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 28,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
59 hlasov
2
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
3
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
4
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
5
Marián Paško, ÚSVIT
33 hlasov
6
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
7
Marek Basala, SP
28 hlasov
8
Peter Pipák, SNS
18 hlasov
9
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Jozef Babják, SDKÚ-DS
16 hlasov
11
Michal Druga, SMER-SD
13 hlasov
12
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
13
Darina Barančíková, SOĽ
11 hlasov
14
Ján Ferko, SMER-SD
10 hlasov
15
Marián Kovaľ, SNS
10 hlasov
16
Jozef Fedorko, SMER-SD
9 hlasov
17
Gabriela Želizňáková, NEKA
8 hlasov
18
Monika Chomová, MOST - HÍD
8 hlasov
19
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
20
Štefan Behun, SNS
7 hlasov
21
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
7 hlasov
22
Ondrej Mudry, SMER-SD
7 hlasov
23
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
6 hlasov
24
Mária Cehelská, SOĽ
6 hlasov
25
Marta Burdová, ŠANCA
6 hlasov
26
Marek Hudák, ÚSVIT
5 hlasov
27
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Mário Perinaj, MOST - HÍD
5 hlasov
29
Marián Vojtko, SNS
5 hlasov
30
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Tibor Focko, SMER-SD
4 hlasov
32
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Peter Vorobel, SZ
3 hlasov
34
Romana Porochnavá, #SIEŤ
3 hlasov
35
Ondrej Chovanec, SNS
3 hlasov
36
Lucia Gombitová, ÚSVIT
3 hlasov
37
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
38
Pavol Brek, ÚSVIT
2 hlasov
39
Andrej Semanco, NEKA
1 hlasov
40
Lukáš Šandor, EDS
1 hlasov
41
Peter Šamudovský, KSS
42
Hana Loziaková, MOST - HÍD
43
Dušan Hrabec, NAJ
44
Stanislav Hančár, NAJ
45
Miroslav Gajdoš, NAJ
46
Peter Ferenc, OKS
47
Emília Šmaťová, MOST - HÍD