Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
57,45%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, ...
21,63%
Milan Mazurek REPUBLIKA
6,03%
Michal Biganič NEKA
4,26%
Ján Bync NEKA
3,90%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,77%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,77%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
1,42%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
1,06%
Filip Kuffa ŽIVOT
0,71%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Luciána Hoptová, ÚSVIT
91 hlasov
2
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
83 hlasov
3
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
57 hlasov
4
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
52 hlasov
5
Martin Meričko, NEKA
43 hlasov
6
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
41 hlasov
7
Peter Pipák, NEKA
40 hlasov
8
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
39 hlasov
9
Lucia Sukeľová, NEKA
35 hlasov
10
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
11
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30 hlasov
12
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30 hlasov
13
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
28 hlasov
14
Alena Židová, Skúsme to inak
27 hlasov
15
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
16
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
17
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
18
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
19
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
20
Michal Druga, SOM Slovensko
18 hlasov
21
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
17 hlasov
22
Monika Hamaďaková, NEKA
16 hlasov
23
Zdenko Ščepanik, NEKA
15 hlasov
24
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
14 hlasov
25
Marián Vojtko, SNS
12 hlasov
26
Anna Sotaková, KSS
12 hlasov
27
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
28
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
29
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
30
Ľuboš Karas, NEKA
10 hlasov
31
Jozef Barlík, Socialisti.sk
8 hlasov
32
Peter Demjan, REPUBLIKA
7 hlasov
33
Andrej Semanco, SOM Slovensko
7 hlasov
34
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
6 hlasov
35
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
36
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
5 hlasov
37
Anna Tokošová, KSS
5 hlasov
38
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
40
Igor Labun, NEKA
4 hlasy
41
Jozef Stebnický, ŽIVOT
4 hlasy
42
Michal Ufnár, NK/NEKA
4 hlasy
43
Igor Savko, NEKA
4 hlasy
44
Dana Miháliková, NK/NEKA
4 hlasy
45
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
3 hlasy
46
Jozef Sojka, KSS
2 hlasy
47
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
2 hlasy
48
Martin Tongeľ, ŽIVOT
1 hlas
49
Erich Serbin, REPUBLIKA
0 hlasov
50
Renáta Velichová, ŽIVOT
0 hlasov

Volebná účasť

72,10 %

Historický vývoj

29.10. 2022 72,10 %
04.11. 2017 1. kolo 28,53 %