Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
51,28%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,48%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
5,13%
Dorota Bujňáková NP
2,56%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,56%
Jozef Mihalčin SĽS
2,56%
Štefan Straka KSS
1,71%
Anton Korba NEKA
0,85%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kičura, SMER - SD
44 hlasov
2
Emil Chlapeček, SMER - SD
29 hlasov
3
Miroslav Benko, SMER - SD
27 hlasov
4
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
5
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
6
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
7
Mikuláš Komanický, SMER - SD
23 hlasov
8
Miroslav Lukáč, SMER - SD
21 hlasov
9
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
10
Michal Kaliňák, SMER - SD
20 hlasov
11
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
12
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
13
Pavel Hagyari, NEKA
19 hlasov
14
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
15
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
16
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
17 hlasov
17
Richard Drutarovský, NOVA
17 hlasov
18
Jozef Frankovský, NEKA
16 hlasov
19
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
20
Radoslav Čuha, SMER - SD
15 hlasov
21
Peter Klein, NEKA
14 hlasov
22
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
23
Miroslav Sopko, NOVA
14 hlasov
24
Rudolf Voit, NEKA
14 hlasov
25
Štefan Hatok, NEKA
14 hlasov
26
Peter Hatalčík, SMER - SD
14 hlasov
27
Stanislav Grega, NEKA
14 hlasov
28
Miroslav Leško, SMER - SD
13 hlasov
29
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
30
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
31
Branko Benko, SMER - SD
12 hlasov
32
Vladislav Bašista, SMER - SD
12 hlasov
33
Patrik Tomič, NEKA
12 hlasov
34
Viera Leščáková, NOVA
11 hlasov
35
Ján Andrejko, NEKA
11 hlasov
36
František Janus, NEKA
11 hlasov
37
Matúš Murajda, NEKA
11 hlasov
38
Ivan Benko, NEKA
11 hlasov
39
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
40
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
41
Janette Langová, NOVA
10 hlasov
42
Ondrej Gubač, NEKA
10 hlasov
43
Radoslav Bednarčik, SNS
10 hlasov
44
Alica Dragulová, NOVA
9 hlasov
45
Paulína Štefaničová, NOVA
8 hlasov
46
Marek Guman, NEKA
8 hlasov
47
Radovan Bačík, NEKA
7 hlasov
48
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
49
Pavel Mihaľák, NEKA
7 hlasov
50
Stanislav Mathia, NOVA
7 hlasov
51
Ľuba Kráľová, NEKA
7 hlasov
52
Zdenko Velecký, NEKA
7 hlasov
53
Andrej Tudor, KSS
7 hlasov
54
Jozef Kakaščik, NEKA
6 hlasov
55
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
56
Ján Dobrovič, NEKA
6 hlasov
57
Iveta Baranová, NEKA
5 hlasov
58
Radko Lapoš, NEKA
5 hlasov
59
Ľudovít Malaga, NEKA
5 hlasov
60
Dušan Brhlík, NEKA
5 hlasov
61
Vladimír Feľbaba, NOVA
5 hlasov
62
Ľubomír Vaško, NOVA
5 hlasov
63
Radomír Kreheľ, NEKA
4 hlasov
64
Ján Jacoš, 99%, PaS
4 hlasov
65
František Balog, SRÚS
4 hlasov
66
Jiří Ballarin, NEKA
4 hlasov
67
Ján Katica, NEKA
4 hlasov
68
Stanislav Šváby, NOVA
4 hlasov
69
Lukáš Priščák, SNS
4 hlasov
70
František Merkovský, 99%, PaS
4 hlasov
71
Cyril Leško, SNS
4 hlasov
72
Igor Kreta, KSS
4 hlasov
73
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
74
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
3 hlasov
75
Milan Hlivjak, 99%, PaS
3 hlasov
76
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
77
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
3 hlasov
78
Anton Klimko, NOVA
3 hlasov
79
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
80
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
81
Jaroslav Uličný, SNS
2 hlasov
82
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
83
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
84
Marcel Jenča, SNS
2 hlasov
85
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
86
Daniel Antolík, SNS
2 hlasov
87
Andrej Buday, SaS
2 hlasov
88
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
89
Milan Cimerman, Z-SNP
2 hlasov
90
Vladimír Borecký, NEKA
2 hlasov
91
Michal Hlivjak, 99%, PaS
2 hlasov
92
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
93
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
94
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
95
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
96
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
97
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
98
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
99
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
100
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
101
Anton Demeter, SNS
102
Viera Vasiliaková, KSS

Volebná účasť

38,12
%
2017 1. kolo
23,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,12%
2013 1. kolo 23,65%