Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
81,36%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
18,64%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
43,48%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
29,57%
Dominika Palaščáková NOVA
10,00%
Jaroslav Džunko NEKA
3,91%
Jozef Holečko NEKA
3,48%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,04%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,04%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,61%
Lukáš Sisák KSS
0,43%
Ivan Kuhn OKS
0,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
175 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
99 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
88 hlasov
4
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
87 hlasov
5
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
65 hlasov
7
Monika Bérešová, SZS
62 hlasov
8
Róbert Čarny, SNS
49 hlasov
9
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
10
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
11
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
12
Viktor Dulina, NEKA
29 hlasov
13
Božena Letková, NEKA
25 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
22 hlasov
15
Monika Vargová, SNS
22 hlasov
16
Dominika Palaščáková, NOVA
21 hlasov
17
Karol Dzugas, NEKA
18 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
19
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
12 hlasov
21
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
22
Jozef Koňa, SĽS
10 hlasov
23
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
25
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
26
Martin Baltes, SĽS
8 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
28
Ján Marton, NOVA
6 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
30
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
31
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
32
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
33
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
34
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
35
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
36
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
37
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
38
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
39
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
40
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
41
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
42
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
44
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
45
László Iván, SMK-MKP
3 hlasov
46
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
47
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
48
Marián Kertész, PD
2 hlasov
49
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
51
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
52
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
53
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
54
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
55
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
56
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
57
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
58
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
59
Jozef Tischler, SĽS
60
Jenő Csoltkó, NEKA
61
Peter Palaščák, SOĽ

Volebná účasť

28,17
%
2017 1. kolo
10,39
%
2013 2. kolo
23,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,17%
2013 2. kolo 10,39%
2013 1. kolo 23,03%