Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
83,57%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
16,43%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
72,41%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
12,93%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
3,45%
Andrea Jenčíková NP
2,16%
Emil Samko KĽS
2,16%
Jaroslav Sekerka KSS
1,72%
Ondrej Binder NEKA
1,29%
Ladislav Fízik ASV
1,29%
Karol Konárik SNS
0,86%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,86%
Jozef Sásik SĽS
0,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
138 hlasov
2
Silvia Vargová, MOST - HÍD
135 hlasov
3
Ladislav Lang, MOST - HÍD
122 hlasov
4
František Auxt, SMK-MKP
84 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
79 hlasov
6
Jozef Pupala, KSS
75 hlasov
7
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
70 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
65 hlasov
9
Zoltán Bán, SMK-MKP
49 hlasov
10
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
33 hlasov
11
Vojtech Szajkó, NEKA
29 hlasov
12
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
25 hlasov
13
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
24 hlasov
14
Jozef Šimko, NEKA
15 hlasov
15
Tibor Lukáčka, ASV
14 hlasov
16
Peter Vetrák, SĽS
7 hlasov
17
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
18
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
6 hlasov
19
Vojtech Kökény, SRK
5 hlasov
20
Romana Antalová, ÚSVIT
5 hlasov
21
Csaba Horváth, NEKA
5 hlasov
22
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
23
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
26
Samuel Zubo, KSS
3 hlasov
27
Katarína Horváth, KĽS
3 hlasov
28
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
29
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
30
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
31
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
32
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
33
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
34
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
36
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
37
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
38
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
39
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
40
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
41
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
43
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
44
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
45
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Jana Uhrinová, SNS
47
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS

Volebná účasť

31,42
%
2017 1. kolo
14,77
%
2013 2. kolo
25,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,42%
2013 2. kolo 14,77%
2013 1. kolo 25,80%