Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
50,00%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
17,31%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,26%
Martin Kusenda NEKA
5,13%
Peter Pukan REPUBLIKA
5,13%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,56%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,92%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,92%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,92%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Kochan, NEKA
85 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
80 hlasov
3
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
4
Matúš Hubinský, NEKA
33 hlasov
5
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
32 hlasov
6
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
28 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
24 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
9
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
10
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
11
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
15 hlasov
12
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
13
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
11 hlasov
14
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
15
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
16
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
17
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
18
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
19
Martin Dočkalik, NEKA
9 hlasov
20
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
21
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
22
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
23
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
7 hlasov
24
Oľga Hudoková, NK/NEKA
7 hlasov
25
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
26
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
6 hlasov
28
Jaroslav Blina, KSS
5 hlasov
29
Marian Fázik, NK/NEKA
4 hlasov
30
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
31
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
4 hlasov
32
David Gerhát, KSS
4 hlasov
33
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
4 hlasov
34
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
35
Anton Švec, KSS
3 hlasov
36
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasov
37
Renáta Kirková, NK/NEKA
2 hlasov
38
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
39
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
40
Ján Mlynár, REPUBLIKA
1 hlasov
41
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
42
Ľubomíra Švecová, KSS

Volebná účasť

67,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,85 %
04.11. 2017 1. kolo 32,97 %
23.11. 2013 2. kolo 7,14 %
09.11. 2013 1. kolo 11,42 %