Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
86,49%
Rudolf Bauer KDS
13,51%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
66,92%
Rudolf Bauer KDS
12,31%
Jozef Holečko NEKA
6,92%
Lukáš Sisák KSS
4,62%
Ivan Kuhn OKS
2,31%
Dominika Palaščáková NOVA
1,54%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,54%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,54%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,54%
Jaroslav Džunko NEKA
0,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
65 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
60 hlasov
3
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55 hlasov
4
László Iván, SMK-MKP
54 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
49 hlasov
6
Anton Király, SMK-MKP
44 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
8
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
10
Ladislav Bartók, NEKA
32 hlasov
11
Jenő Csoltkó, NEKA
24 hlasov
12
Jozef Konkoly, SMER - SD
12 hlasov
13
Ivan Hriczko, NEKA
8 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
15
Monika Bérešová, SZS
8 hlasov
16
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
17
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
18
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
19
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
20
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Ján Stanislav, SNS
6 hlasov
22
Róbert Šándor, NEKA
6 hlasov
23
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
24
Róbert Čarny, SNS
6 hlasov
25
Elena Majancsíková, SĽS
6 hlasov
26
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
27
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
28
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
30
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
31
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
32
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
33
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
34
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
35
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
36
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
37
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
38
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
39
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
40
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
41
František Petro, SMER - SD
3 hlasov
42
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
43
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
44
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
45
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
46
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
47
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
48
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
49
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
50
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
51
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
52
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
53
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
54
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
55
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
56
Marián Kertész, PD
1 hlasov
57
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
58
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
59
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
60
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
61
Vladimír Popovič, SMS

Volebná účasť

42,12
%
2017 1. kolo
60,40
%
2013 2. kolo
55,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,12%
2013 2. kolo 60,40%
2013 1. kolo 55,32%