vyberte rok
Hájokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44.44%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
31.11%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8.89%
Adam Šepetka NAJ
4.44%
Róbert Bačinský NEKA
3.33%
Jozef Červenák RIS
3.33%
Jaroslav Džunko NEKA
1.11%
Lukáš Sisák KSS
1.11%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.11%
Jarmila Tkáčová SNS
1.11%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

42,12
%
2017 1. kolo
60,4
%
2013 2. kolo
55,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,12%
2013 2. kolo 60,4%
2013 1. kolo 55,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
57 hlasov
2
Csaba Simkó, SMK-MKP
47 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
42 hlasov
4
Alexander Képes, SMK-MKP
37 hlasov
5
Tamás Iván, SMK-MKP
36 hlasov
6
István Zachariaš, SMK-MKP
33 hlasov
7
Gábor Szalay, SMK-MKP
32 hlasov
8
Attila Oravecz, MOST - HÍD
31 hlasov
9
Anton Király, SMK-MKP
31 hlasov
10
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
24 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD
22 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
22 hlasov
13
Alexander Horváth, MOST - HÍD
16 hlasov
14
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
15
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
16
Mária Lacková, NEKA
12 hlasov
17
Július Begala, NEKA
9 hlasov
18
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
19
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
20
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
21
Ivan Hriczko, ŠKV
4 hlasov
22
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
23
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
24
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
27
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
28
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
30
Jarmila Vaňová, ŠKV
2 hlasov
31
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
32
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
34
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
36
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
37
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
39
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
41
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
42
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
43
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
46
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Jozef Hric, KSS
48
Ján Kokarda, NEKA
49
Jozef Krešák, ŠANCA
50
Pavol Lehotský, NEKA
51
František Petro, SMER-SD
52
Michal Rečka, SMER-SD
53
Peter Seman, KSS
54
Ján Serbin, NEKA
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
56
Ján Horváth, NEKA
57
Radoslav Hodor, NEKA
58
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
59
Miloš Barcal, NEKA
60
Július Beluscsák, NEKA
61
Ondrej Bernát, SMER-SD
62
Peter Derevjaník, SMER-SD
63
Mária Dulovičová, NEKA
64
Martina Dutková, NEKA
65
Monika Gergelová, SNS
66
Rudolf Varga, VZDOR