Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
66,67%
Rudolf Bauer KDS
33,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
28,00%
Rudolf Bauer KDS
20,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
12,00%
Jozef Holečko NEKA
12,00%
Dominika Palaščáková NOVA
8,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
8,00%
Lukáš Sisák KSS
4,00%
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Grulyo, NEKA
8 hlasov
2
Ivan Hriczko, NEKA
5 hlasov
3
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
4
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
5
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
6
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
7
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasov
9
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
12
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
13
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
14
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasov
15
László Iván, SMK-MKP
2 hlasov
16
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
17
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
18
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
19
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
21
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
22
Michal Rečka, SMER - SD
2 hlasov
23
František Petro, SMER - SD
2 hlasov
24
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
25
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
26
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
27
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
28
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
29
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
30
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
31
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
32
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
33
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
34
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
35
Marián Kertész, PD
1 hlasov
36
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
37
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
38
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
40
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
41
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
42
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
43
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
44
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
45
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
46
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
47
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
48
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
49
Ľubica Holováčová, SĽS
50
Slavomír Horváth, SNS
51
Ladislav Vojtko, KSS
52
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
53
Radoslav Šimko, SNS
54
Róbert Šándor, NEKA
55
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Peter Papáč, KSS
57
Dominika Palaščáková, NOVA
58
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
59
Ján Mikloš, KSS
60
Peter Palaščák, SOĽ
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

19,51
%
2017 1. kolo
7,74
%
2013 2. kolo
20,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,51%
2013 2. kolo 7,74%
2013 1. kolo 20,00%