vyberte rok
Hačavaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58.62%
Róbert Bačinský NEKA
13.79%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13.79%
Jaroslav Džunko NEKA
3.45%
Lukáš Sisák KSS
3.45%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.45%
Jarmila Tkáčová SNS
3.45%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,51
%
2017 1. kolo
7,74
%
2013 2. kolo
20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,51%
2013 2. kolo 7,74%
2013 1. kolo 20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Szabó, SMER-SD
18 hlasov
2
Peter Derevjaník, SMER-SD
9 hlasov
3
Slavomír Borovský, DS
8 hlasov
4
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
5
Mária Lacková, NEKA
6 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
5 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
8
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
9
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
10
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
11
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
12
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
13
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
14
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
15
František Petro, SMER-SD
3 hlasov
16
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
17
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
19
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
20
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
21
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
22
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
23
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
25
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
26
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
28
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
29
Mária Dulovičová, NEKA
1 hlasov
30
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
31
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
36
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
37
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
38
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
39
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
40
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
41
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
42
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
43
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
44
Július Begala, NEKA
45
Martina Dutková, NEKA
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
47
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
48
Július Grulyo, NEKA
49
Ján Horváth, NEKA
50
Jozef Hric, KSS
51
Alexander Képes, SMK-MKP
52
Anton Király, SMK-MKP
53
Ján Kokarda, NEKA
54
Jozef Krešák, ŠANCA
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
56
Vlastimil Lakatoš, NEKA
57
Pavol Lehotský, NEKA
58
Anton Medvec, NEKA
59
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
60
Peter Seman, KSS
61
Ján Serbin, NEKA
62
Tomáš Suchý, ŠANCA
63
Jarmila Vaňová, ŠKV
64
Rudolf Varga, VZDOR
65
Ladislav Vojtko, KSS
66
István Zachariaš, SMK-MKP