vyberte rok
Gyňovokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44.44%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35.56%
Róbert Bačinský NEKA
5.93%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.70%
Lukáš Sisák KSS
2.96%
Jarmila Tkáčová SNS
2.96%
Oliver Petrík JĽSS
1.48%
Vladislav Stanko NEKA
1.48%
Jozef Bobík NEKA
0.74%
Jaroslav Džunko NEKA
0.74%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

25,65
%
2017 1. kolo
15,13
%
2013 2. kolo
13,2
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,65%
2013 2. kolo 15,13%
2013 1. kolo 13,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER-SD
75 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
69 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
4
Miloš Barcal, NEKA
32 hlasov
5
Monika Gergelová, SNS
30 hlasov
6
František Petro, SMER-SD
29 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
8
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
9
Tomáš Suchý, ŠANCA
24 hlasov
10
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
11
Mária Dulovičová, NEKA
19 hlasov
12
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
15 hlasov
14
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Pavol Lehotský, NEKA
13 hlasov
16
Jozef Hric, KSS
12 hlasov
17
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
21
Peter Seman, KSS
9 hlasov
22
Erika Zámboriová, ŠKV
9 hlasov
23
Martina Dutková, NEKA
8 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
25
Roland Szabó, SMER-SD
8 hlasov
26
Ondrej Bernát, SMER-SD
7 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
7 hlasov
28
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
29
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
30
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
32
Jarmila Vaňová, ŠKV
6 hlasov
33
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
34
Július Begala, NEKA
5 hlasov
35
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
36
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
37
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
39
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
40
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
41
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
43
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
44
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
45
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
46
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
48
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
49
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
50
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
51
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
57
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
58
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
59
Tibor Bráz, NEKA
60
Vojtech Farkaš, NEKA
61
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
62
Alexander Horváth, MOST - HÍD
63
Tamás Iván, SMK-MKP
64
Alexander Képes, SMK-MKP
65
Peter Kocai, NAJ
66
Augustín Köteles, NAJ