vyberte rok
Gruzovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
41.67%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
38.89%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5.56%
František Oľha Šanca
5.56%
Ján Garaj NEKA
2.78%
Andrej Gmitter NEKA
2.78%
Miroslav Škvarek SNS
2.78%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

38,67
%
2017 1. kolo
32,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,67%
2013 1. kolo 32,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Druga, SMER-SD
17 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
17 hlasov
3
Peter Pipák, SNS
16 hlasov
4
Jozef Fedorko, SMER-SD
11 hlasov
5
Ján Ferko, SMER-SD
9 hlasov
6
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
7
Mário Perinaj, MOST - HÍD
8 hlasov
8
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
9
Pavol Brek, ÚSVIT
6 hlasov
10
Ondrej Mudry, SMER-SD
6 hlasov
11
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
13
Tibor Focko, SMER-SD
4 hlasov
14
Miroslav Gajdoš, NAJ
4 hlasov
15
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
16
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Marta Burdová, ŠANCA
3 hlasov
18
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Marek Basala, SP
2 hlasov
20
Lucia Gombitová, ÚSVIT
2 hlasov
21
Marek Hudák, ÚSVIT
2 hlasov
22
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
23
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Peter Šamudovský, KSS
2 hlasov
25
Lukáš Šandor, EDS
2 hlasov
26
Mária Cehelská, SOĽ
1 hlasov
27
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
30
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
31
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
32
Gabriela Želizňáková, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Babják, SDKÚ-DS
34
Jozef Bajkó, SP
35
Darina Barančíková, SOĽ
36
Peter Ferenc, OKS
37
Stanislav Hančár, NAJ
38
Dušan Hrabec, NAJ
39
Ondrej Chovanec, SNS
40
Marián Kovaľ, SNS
41
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
42
Hana Loziaková, MOST - HÍD
43
Marián Paško, ÚSVIT
44
Romana Porochnavá, #SIEŤ
45
Andrej Semanco, NEKA
46
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
47
Emília Šmaťová, MOST - HÍD