vyberte rok
Gôtovanyokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
39.02%
Marián Murín NEKA
23.17%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17.07%
Peter Sagan ĽSNS
9.76%
Ján Mikolaj SNS
6.10%
Anton Martvoň NEKA
4.88%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

22,61
%
2017 1. kolo
9,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,61%
2013 1. kolo 9,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erik Gemzický, SNS
68 hlasov
2
Ľubomír Frič, SMER-SD
34 hlasov
3
Ján Blcháč, SMER-SD
29 hlasov
4
Viera Tomčíková, NEKA
19 hlasov
5
Rudolf Urbanovič, SNS
19 hlasov
6
Július Sokol, SNS
18 hlasov
7
Marián Vojtík, SMER-SD
13 hlasov
8
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
9
Roman Janči, NEKA
8 hlasov
10
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
Miroslav Neset, SNS
7 hlasov
12
Branislav Tréger, NEKA
7 hlasov
13
Michal Jurči, NEKA
5 hlasov
14
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Jozef Repaský, ŠANCA
5 hlasov
16
Jozef Vacula, VZDOR
5 hlasov
17
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Mário Kotian, KSS
4 hlasov
19
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Alexander Slafkovský, NEKA
4 hlasov
22
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Tomáš Hvostik, NEKA
3 hlasov
24
Miroslav Ilavský, SNS
3 hlasov
25
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Alena Uličná, SMER-SD
3 hlasov
27
Peter Čajka, NEKA
2 hlasov
28
Vladimír Klein, NEKA
2 hlasov
29
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Jarmila Mišurová, KSS
2 hlasov
31
Milan Šipka, SNS
2 hlasov
32
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
33
Milan Burčík, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Patrik Fuzák, NEKA
1 hlasov
35
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Ján Hučík, NP
39
Ivan Spilý, NEKA