Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
43,84%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
24,66%
Igor Kašper NEKA
8,22%
Martin Juhaniak NEKA
4,11%
Marian Kotleba ĽSNS
4,11%
Jozef Šimko NEKA
4,11%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,74%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2,74%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2,74%
Miroslav Gálik NAS
1,37%
Milan Urbáni SMS
1,37%
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
27 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
19 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
19 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
19 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
15 hlasov
6
Ladislav Lang, MOST - HÍD
12 hlasov
7
Vojtech Szajkó, SRK
12 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
11 hlasov
9
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Michal Bagačka, SMER-SD
9 hlasov
11
Vojtech Menyhárt, NEKA
8 hlasov
12
Peter Mináč, SMER-SD
7 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
16
Ferenc Auxt, SMK-MKP
5 hlasov
17
Gejza Mede, NEKA
4 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
25
Csaba Csízi, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
33
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
34
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
35
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Martin Pliešovský, SNS
37
Lukáš Kvietok, SMER-SD
38
Ladislav Rigó, SMK-MKP
39
Alena Pivovarčiová, NP
40
Anatolij Jefimov, KSS
41
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Katarína Moncoľová, NEKA
44
Ján Lichanec, NEKA
45
Roman Lebeda, NEKA
46
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Róbert Čipka, KSS
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...

Volebná účasť

19,14
%
2017 1. kolo
5,08
%
2013 2. kolo
22,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,14%
2013 2. kolo 5,08%
2013 1. kolo 22,39%