Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
85,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
15,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Emil Samko KĽS
34,21%
Ladislav Fízik ASV
21,05%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
15,79%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,47%
Ondrej Binder NEKA
5,26%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
3,95%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,63%
Karol Konárik SNS
1,32%
Andrea Jenčíková NP
1,32%
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Szajkó, NEKA
70 hlasov
2
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
56 hlasov
3
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
4
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
5
Tibor Balog, SMS
7 hlasov
6
Peter Juhász, SMK-MKP
6 hlasov
7
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
6 hlasov
8
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
5 hlasov
10
Silvia Vargová, MOST - HÍD
4 hlasov
11
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
4 hlasov
12
Dušan Širák, KSS
3 hlasov
13
František Auxt, SMK-MKP
3 hlasov
14
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
3 hlasov
15
Katarína Horváth, KĽS
3 hlasov
16
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
17
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
18
Csaba Horváth, NEKA
2 hlasov
19
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
20
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
21
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
22
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
23
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
24
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
25
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
26
Zoltán Bán, SMK-MKP
1 hlasov
27
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
28
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
29
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
30
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
31
Ján Hiraj, NP
32
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
33
Anna Kekeňáková, KSS
34
Helena Krauszová, SMS
35
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
36
Tibor Lukáčka, ASV
37
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
38
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
39
Renáta Puhlová, PD
40
Jozef Pupala, KSS
41
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
42
Jana Uhrinová, SNS
43
Aneta Vargicová, SNS
44
Peter Vetrák, SĽS
45
Peter Vraniak, ÚSVIT
46
Samuel Zubo, KSS
47
Ján Antal, ÚSVIT

Volebná účasť

19,14
%
2017 1. kolo
5,08
%
2013 2. kolo
22,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,14%
2013 2. kolo 5,08%
2013 1. kolo 22,39%