vyberte rok
Gortvaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
43.84%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
24.66%
Igor Kašper NEKA
8.22%
Martin Juhaniak NEKA
4.11%
Marian Kotleba ĽSNS
4.11%
Jozef Šimko NEKA
4.11%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.74%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2.74%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2.74%
Miroslav Gálik NAS
1.37%
Milan Urbáni SMS
1.37%
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

19,14
%
2017 1. kolo
5,08
%
2013 2. kolo
22,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,14%
2013 2. kolo 5,08%
2013 1. kolo 22,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
27 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
19 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
19 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
19 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
15 hlasov
6
Ladislav Lang, MOST - HÍD
12 hlasov
7
Vojtech Szajkó, SRK
12 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
11 hlasov
9
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Michal Bagačka, SMER-SD
9 hlasov
11
Vojtech Menyhárt, NEKA
8 hlasov
12
Peter Mináč, SMER-SD
7 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
16
Ferenc Auxt, SMK-MKP
5 hlasov
17
Gejza Mede, NEKA
4 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
25
Csaba Csízi, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
33
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
34
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
35
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Martin Pliešovský, SNS
37
Lukáš Kvietok, SMER-SD
38
Ladislav Rigó, SMK-MKP
39
Alena Pivovarčiová, NP
40
Anatolij Jefimov, KSS
41
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Katarína Moncoľová, NEKA
44
Ján Lichanec, NEKA
45
Roman Lebeda, NEKA
46
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Róbert Čipka, KSS
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...