Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
27,85%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,58%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
17,66%
Martin Kusenda NEKA
8,02%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
4,48%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,21%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,08%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,67%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,63%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,54%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
360 hlasov
2
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
259 hlasov
3
Štefan Štefek, NEKA
170 hlasov
4
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
136 hlasov
5
Jozef Dvonč, NEKA
130 hlasov
6
Štefan Korman, NEKA
117 hlasov
7
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
107 hlasov
8
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
94 hlasov
9
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
90 hlasov
10
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
82 hlasov
11
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
80 hlasov
12
Martin Skovajsa, NEKA
78 hlasov
13
Peter Oremus, NEKA
78 hlasov
14
Šimon Kónya, NEKA
78 hlasov
15
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
71 hlasov
16
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
69 hlasov
17
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
64 hlasov
18
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
19
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
57 hlasov
20
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
55 hlasov
21
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
54 hlasov
22
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
53 hlasov
23
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
24
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
25
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
26
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
27
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
50 hlasov
28
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
49 hlasov
29
Ľubomír Moravčík, NEKA
45 hlasov
30
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
44 hlasov
31
Peter Košťál, NEKA
44 hlasov
32
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
42 hlasov
33
Peter Andel, Progresívne Slovensko
42 hlasov
34
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
42 hlasov
35
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
36
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
37
Martin Čepček, ŽIVOT
40 hlasov
38
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
39 hlasov
39
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
38 hlasov
40
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
41
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
38 hlasov
42
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
37 hlasov
43
Martin Balko, Progresívne Slovensko
37 hlasov
44
Martin Bóri, REPUBLIKA
36 hlasov
45
Marta Rácová, NEKA
36 hlasov
46
Radoslav Kriváček, NEKA
34 hlasov
47
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
33 hlasov
48
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
33 hlasov
49
Juraj Švarc, NEKA
33 hlasov
50
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
51
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
31 hlasov
52
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
53
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
31 hlasov
54
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
30 hlasov
55
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
56
Erik Blaško, NK/NEKA
29 hlasov
57
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
58
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
29 hlasov
59
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
29 hlasov
60
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
61
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
62
Jarmila Králová, NEKA
28 hlasov
63
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
27 hlasov
64
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
65
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
66
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
67
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
25 hlasov
68
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
24 hlasov
69
Pavol Mada, NEKA
24 hlasov
70
Peter Pukan, REPUBLIKA
24 hlasov
71
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
21 hlasov
72
Lívia Šumichrastová, NEKA
21 hlasov
73
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
74
Igor Husár, REPUBLIKA
20 hlasov
75
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
19 hlasov
76
Jana Pukanová, REPUBLIKA
19 hlasov
77
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
19 hlasov
78
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
79
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
19 hlasov
80
Soňa Ďuríková, NEKA
19 hlasov
81
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
82
Ladislav Turba, NEKA
18 hlasov
83
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
84
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
18 hlasov
85
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
86
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
16 hlasov
87
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
88
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
15 hlasov
89
Milan Chmelár, NEKA
15 hlasov
90
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
15 hlasov
91
Miroslav Gut, NEKA
14 hlasov
92
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
93
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
94
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
13 hlasov
95
Peter Šedovič, NK/NEKA
13 hlasov
96
Darina Zlatošová, NK/NEKA
11 hlasov
97
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
11 hlasov
98
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
99
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
9 hlasov
100
Dušan Tóth, NEKA
8 hlasov
101
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
102
Miloš Macho, NK/NEKA
8 hlasov
103
Peter Božík, Hnutie ONÁS
6 hlasov
104
Peter Paučo, NK/NEKA
6 hlasov
105
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
106
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

59,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,70 %
04.11. 2017 1. kolo 32,29 %
23.11. 2013 2. kolo 13,56 %
09.11. 2013 1. kolo 14,89 %