Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
75,63%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
24,38%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
68,75%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
15,91%
Peter Oremus NEKA
10,23%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,27%
Viliam Mokraň KĽS
1,70%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,14%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
85 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
81 hlasov
3
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
80 hlasov
4
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
79 hlasov
5
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
76 hlasov
6
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
74 hlasov
7
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
73 hlasov
8
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
72 hlasov
9
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
71 hlasov
10
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
67 hlasov
11
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
63 hlasov
12
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
58 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
55 hlasov
14
Peter Oremus, NEKA
45 hlasov
15
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
16
Eva Antošová, SNS
26 hlasov
17
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
18
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
19
Ladislav Prešinský, NEKA
21 hlasov
20
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
21
Martin Mikuláš, SNS
16 hlasov
22
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
23
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
24
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
25
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
15 hlasov
26
Marta Miklošková, KDS
15 hlasov
27
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
28
Oľga Froncová, SNS
14 hlasov
29
Juraj Gajdoš, SNS
14 hlasov
30
Ivan Habiňák, SNS
13 hlasov
31
Stanislav Hamar, SNS
11 hlasov
32
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
33
Milan Chalachan, SMS
11 hlasov
34
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
35
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
11 hlasov
36
Jozef Čapla, SNS
11 hlasov
37
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
11 hlasov
38
Milan Greguš, SNS
11 hlasov
39
Anton Žikla, KSS
10 hlasov
40
Miroslav Timko, KSS
10 hlasov
41
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
42
Vladislav Borík, SOĽ
9 hlasov
43
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
44
Anna Čagalová, SNS
8 hlasov
45
Miloslav Horka, SNS
8 hlasov
46
Ondrej Ňorba, KSS
7 hlasov
47
Vladimír Lauko, SNS
7 hlasov
48
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
7 hlasov
49
Dušan Janek, KSS
7 hlasov
50
Jozef Šiška, KSS
7 hlasov
51
Milena Candráková, KSS
7 hlasov
52
Andrea Samková, KĽS
6 hlasov
53
Ivana Matušková, SMS
6 hlasov
54
Peter Spišiak, NaS - ns
5 hlasov
55
Miloslav Slováčik, NaS - ns
5 hlasov
56
Jaroslav Lopata, KSS
5 hlasov
57
Pavol Dávid, SMS
5 hlasov
58
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
59
Róbert Balkó, SMK-MKP
5 hlasov
60
Ján Kollár, KSS
4 hlasov
61
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
62
Viliam Mokraň, KĽS
4 hlasov
63
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasov
64
Eduard Kolesár, ASV
4 hlasov
65
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
66
Juraj Uhrín, SĽS
3 hlasov
67
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
68
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
69
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
3 hlasov
70
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
71
Oľga Otrasová, KSS
3 hlasov
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
73
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov

Volebná účasť

13,56 %

Historický vývoj

14,89 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 32,29 %
23.11. 2013 2. kolo 13,56 %
09.11. 2013 1. kolo 14,89 %